Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Lila och guld maskeradmask med glitter
Lila och guld maskeradmask med glitter - 0 Lila och guld maskeradmask med glitter - 1

Lila och guld maskeradmask med glitter

Storlek: One Size
Kategori: Accessoarer
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg maskeradmask i lila och vitt med glittriga detaljer i guld. Masken har vackra snirkliga mönster och en dekorativ kant i guld. Knyts med lila band bakom huvudet och passar perfekt till temafest eller bal.

Ebba Casserfelt
Ebba Casserfelt
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila och guld lyckoängel  - Lila och guld lyckoängel.
Guld och lila örhänge  - Guld och lila örhänge, är nickelfri. För mer bilder och information, skriv till mig.
Glittriga maskeradmasker i guld - Säljer tre snygga maskeradmasker i plast med metallic guld upptill och glittriga detaljer. Finns i rosa, röd och grön med matchande band att knyta. Perfekt för maskerad eller bal, med coola snirkliga mönster och skimrande finish. 69kr/st
Lila och guld pärlarmband - Snyggt armband med lila och guld pärlor. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit. Elastiskt och bekvämt att bära.
Lila och guldiga örhängen med pärlor - Unika örhängen med droppformad lila pärla i guldinfattning, dekorerade med runda lila och vita pärlor i rad. Hängande design med tunna guldfärgade krokar. Perfekt för dig som gillar färg och detaljer!
Oversized lila solglasögon med guld - Stora, futuristiska solglasögon med lila tonade glas och gulddetaljer upptill. Raka linjer och shield-form ger en cool vibe. Svarta skalmar och transparent nederdel på glasen. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Glitter lila armband - Glitter lila armband! För 20kr + 20kr frakt
Guld tragusring från Glitter - Snygg tragusring i guldton från Glitter, tillverkad i kirurgiskt stål. Ringen har små kulor och en glittrande detalj som ger extra bling. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig piercing till örat.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.