Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Montini
Montini  - 89 Montini  - 90

Montini

Storlek: ALL SIZES
Kategori: Accessoarer

59 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket nytt och inte använt❤️

Tony Clara
Tony Clara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Örhängen från Montini - Ett par örhängen från Montini. Ett par är silverfärgade med en slät yta och det andra paret är silverfärgade med en glittrig yta.
Guldörhängen från Montini - Snygga guldörhängen från Montini med en modern, öppen droppform. Perfekta för att ge en elegant touch till din outfit. Lätta att bära och passar till många olika stilar.
Montini örhängen - Helt nya
Guldörhängen från Montini - Säljer ett par snygga guldörhängen från Montini. De är små och eleganta, perfekta för både vardag och fest. Nyhet och prisvärda för endast 59 kr!
Guldörhängen från Montini - Säljer ett par snygga guldörhängen från Montini. De är små och enkla, perfekta för både vardag och fest. Kommer i originalförpackning. Passa på att köpa dessa stilrena örhängen!
Pärlörhängen från Montini - Stora statement-örhängen från Montini med rund form och glansiga vita pärlor. Örhängena har en klassisk look med pärlor både på knoppen och i en cirkel nedanför. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Helt nya!
Öronhängen montini  - Bilderna visar ett par silvriga örhängen från Montini, ej silver. Har aldrig testats så fint skick fri frakt
Guldiga örhängen från Montini - Säljer ett par stora, runda örhängen i guld från Montini. Örhängena har en glittrig och texturerad yta både på den runda delen och på knoppen. Perfekta för att lyfta din outfit! Helt oanvända och nya med prislapp
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.