Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Plånbok
Plånbok - 89 Plånbok - 90 Plånbok - 91

Plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Nu säljer jag min lyxiga plånbok från Frankrike 🇫🇷 plånboken är gjord på 100 % äkta läder och har plats för typ sex kort plus kontanter. Bara och skriva om ni har frågor och pris kan diskuteras vid snabb affär.

Edvin Eriksson
Edvin Eriksson
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Plånbok  - Helt ny aldrig använd. Boxen är orange men det är dåligt ljus . Mvh palmshop
Plånbok! - Fin plånbok för endast 300!
Plånbok - En snygg plånbok från hm. Svart färg, kommer med ”box” och certifikat. Bara höra av sig om ni vill veta mer information eller om ni vill ha fler bilder😇
Fin plånbok  - Dm för flera bilder, helt ny och kan diskutera pris
Plånbok  - Den har använts några fåtal gånger och är nästan i nysick. Plånboken innehåller 5 olika fickor och är väldigt populär i tillfället 🔥
Plånbok - Inget fel på den, vid snabbköp så går priset att diskuteras.
Plånbok  - Snygg brun plånbok från med klassiskt GG-mönster och detaljer i mörkbrunt skinn. Plånboken har flera kortfack, myntfack och en metallskylt framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar. Finns synliga tecken på användning men inget som är trasigt.
Plånbok  - Jättefin plånbok
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd