Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Georg Jensen Silverhalsband
Georg Jensen Silverhalsband  - 0 Georg Jensen Silverhalsband  - 1 Georg Jensen Silverhalsband  - 2

Georg Jensen Silverhalsband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

1000 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

OANVÄNT Snyggt halsband från Georg Jensen med ett modernt, böljande i ett hjärta i blankt silver. Kedjan är tunn och elegant. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design med en twist.

cassie kaarle
cassie kaarle
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silverhalsband från Georg Jensen - Säljer ett elegant silverhalsband från Georg Jensen. Halsbandet tillhör kollektionen Mercy (litet). Det har en enkel och stilren design med ett cirkelformat hängsmycke. Perfekt för både vardag och fest. Kommer i originalförpackning.
Silverfärgat hjärthänge George Jensen  - Elegant silverfärgat hänge i form av ett hjärta av George Jensen, med en slät och blank yta. Perfekt för att fästa på ett halsband och ge en stilren touch till din look.
Örhängen från Georg Jensen - Så fina örhängen från Georg Jensen i modellen OFFSPRING. Kvitto finns samt låda. I äkta silver.
GEORG JENSEN örhängen. - Säljer dessa snygga Georg Jensen örhängen då de inte kommer till användning❤️ helt oanvända. pris kan diskuteras💗
Silverhalsband - Kommer inte till användning längre!❤️
Silverhalsband - Från ur och Penn
Silverhalsband - Snyggt silverhalsband som föreställer ett hjärta. Välanvänt men fortfarande i mycket bra skick!
Silverhalsband - Snyggt halsband i silver med en tunn kedja och ett hängsmycke format som stjärntecknet vågen.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverarmband med vita pärlor - Snyggt armband i silverfärgad metall med dubbla tunna kedjor och vita pärlor. Armbandet har en stilren och elegant design som passar till både vardag och fest! Obs: boxen på bilden följer inte med!
Christian Dior J'Adior armband - Snyggt svart armband från Christian Dior! Vid funderingar kontakta mig!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Blå Vit Svart klocka vanlig  - Vanlig klocka följer med box kvitto