Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Guldiga örhängen med svarta och klara stenar
Guldiga örhängen med svarta och klara stenar - 0 Guldiga örhängen med svarta och klara stenar - 1

Guldiga örhängen med svarta och klara stenar

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

119 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par eleganta örhängen i guldton med hängande design. Örhängena har växelvis svarta och klara stenar som ger en stilren och lyxig känsla. Perfekta för att lyfta din look!

Lyza Smycken
Lyza Smycken
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvriga örhängen med svarta och klara stenar - Säljer ett par snygga och unika silvriga örhängen(cuffs)med hängande svarta och klara stenar. De har en modern design med en liten ring upptill och flera stenar som hänger i rad. Perfekta för att ge en elegant touch till din outfit!
Guldiga örhängen med stenar - Säljer ett par eleganta guldiga örhängen med gnistrande stenar. Perfekta för att ge en touch av glamour till vilken outfit som helst. De är små och diskreta men ändå iögonfallande. Passar både till vardags och festliga tillfällen.
Guldiga örhängen med stenar från Glitter - Säljer ett par snygga guldiga hoops från Glitter. Ena örhänget är dekorerat med glittrande stenar längs framsidan, medan det andra är helt slätt och stilrent. Perfekt för dig som gillar att mixa och matcha smycken med lite extra bling.
Blomformad örhänge med svarta stenar och pärla - !!!!!DET FINNS BARA EN!!!!!!!    Säljer ett örhänge i form av en blomma med svarta glittriga stenar och en vit pärla i mitten. Perfekt accessoar för att lyfta din stil med en unik detalj.
Silverhalsband med klar sten - Ett stilrent halsband i silver med en tunn kedja och en rund, klar sten i mitten. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken med en touch av elegans. Redo att ges bort eller användas direkt.
Silverhalsband med rund klar sten - Ett stilrent halsband i silver med en tunn kedja och ett runt hängsmycke med en klar, gnistrande sten🌟
Guldiga örhängen med pärlor och svarta detaljer - Snygga örhängen med vit pärla upptill, gnistrande stenar och en svart rund sten i mitten. Hängande modell i guldfärgad metall som ger en elegant look.
Svart pärlarmband med stenar - Stilrent armband med svarta och gråmelerade pärlor i rund form. Pärlorna är trädda på elastisk tråd och har en diskret metallisk detalj. Perfekt accessoar för en cool och enkel look.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
ForestNight (XS);Medium Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i mörkgrönt, nude och vitt med coola mönster och guldiga detaljer. Mix av glansiga och, vissa med mönster. Kommer i  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm , och har en elegant, almond form.
FrenchGold (XS);Medium Almond - Säljer ett set handgjorda press-on naglar i en medium almondform med nude bas och vit handmålad fransk tipp. Dekorerade med guldrosetter, pärlor och små guldfärgade kulor. Naglarna finns i XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm, och är perfekta för att ge en glam touch till din look.
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Ray-Ban Boyfriend - Riktigt sjysta brillor i bra skick, endast använda några gånger!
CoCo (S);Medium Almond - Set med handgjorda lösnaglar i rosa med glansig finish, dekorerade med 3D-accessoarer som pärlor, strass, hjärtan, rosetter och guldfärgade detaljer. Naglarna är en medium mandelform och finns i S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm. Perfekt för dig som vill ha extra glam och unik design.
GlitteryHearts (XS);Medium Almond - Set med handgjorda press-on naglar i rosa och silverglittrigcateye , korean blush med charms i form av hjärtan och 3D nailart i swirl-mönster. Naglarna har en medium almondform och skimrande finish med holografiska detaljer. Perfekt för dig som vill ha unika och kreativa naglar.XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm
Bälte - Helt ny
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.