Alla kategorier > Accessoarer
Pilgrim charm -Guldiga berlocker med sol, hand och måne
Pilgrim charm -Guldiga berlocker med sol, hand och måne - 0

Pilgrim charm -Guldiga berlocker med sol, hand och måne

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: LG
Skick: Nytt skick

300 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Tre guldiga berlocker med olika motiv: en sol, en hand med ett hjärta och en måne. Perfekta att fästa på armband eller halsband för en personlig touch. Kostade ca 300 kr st/ aldrig använda.

CarolineH
CarolineH
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Guldarmband med berlocker från Pilgrim - Elegant guldarmband från Pilgrim med flera berlocker, inklusive hjärtan och små stenar. Perfekt för att lägga till en touch av glamour till din outfit. Armbandet har en justerbar kedja för perfekt passform.
Gult berlock  från Pilgrim - Säljer en berlock  från Pilgrim med en rund, gul hängande detalj. Örhänget har en enkel och stilren design med en liten gul pärla som hänger i en silverfärgad ring.
Pilgrim Silverarmband med glittriga berlocker - Elegant silverarmband med flera glittriga berlocker. Perfekt för att ge en gnistrande touch till din outfit. Armbandet har en fin kedja och är lätt att justera i storlek. Från pilgrim. Nypris 400kr
Guldiga statement örhängen från Pilgrim - Säljer ett par stora, guldiga statement örhängen från pilgrim. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst!
Pilgrim guld öronhängen  - OANVÄNDA pilgrim ögronhängen med en cool snurr detalj. Original pris är 200kr säljer för 100kr! Priset går alltid att diskutera
Gold plated  armband med berlocker från Pilgrim - OÖPPNAD Charmigt gold plated (rostar icke) armband från Pilgrim med flera berlocker som snäcka, blomma, öga, måne och hand. Armbandet är dekorerat med små sötvattenspärlor och har en tunn kedja. Perfekt accessoar för att lyfta din stil.
Ringar i silver och guld med sol och måne - Två snygga ringar, en i silver med månmotiv och små stenar, och en i guld med en sol och glittrig detalj i mitten. Perfekt för dig som gillar unika smycken med himmelska vibes. Båda ringarna är öppningsbara och kan justeras i storlek.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Navy blue Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i blått, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm🙌
Acne Studios Cap unisex Haki -  Acne studios orginalkeps En riktigt eftertraktad modell som är slutsåld överallt 😍  Den här kepsen ser man sällan i verkligheten och just den här färgen är extra populär. Folk letar efter exakt den här och kommer inte ligga kvar länge 🥰  Om du ens funderar på att köpa den, vänta inte  Du kommer bara ångra dig när någon annan hunnit före ❤️