Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Sunex 21 jewels klocka
Sunex 21 jewels klocka - 89 Sunex 21 jewels klocka - 90

Sunex 21 jewels klocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Marinblå

1200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

En väldigt fin mekanisk utklocka från märket sunex. Den är i väldigt bra skick. Tveka inte att höra av er vid funderingar.

Kalle
Kalle
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sunex 21 jewels  klocka  - En väldigt fin mekanisk utklocka från märket sunex. Den är i väldigt bra skick. Tveka inte att höra av er vid funderingar.
Sunex 21 jewels klocka  - En väldigt fin mekanisk utklocka från märket sunex. Den är i väldigt bra skick. Tveka inte att höra av er vid funderingar.
Klocka  - En snygg klocka som är helt oanvänd utan defekter. Vet ej vilket märke de är. Hör av dig vid frågor eller funderingar
klocka - Snygg klocka av märket Invicta i bra skick. Alla länkar kommer med vid köp. Köpt för 2000 Säljs för 800kr.   Pris kan diskuteras  Tveka inte att höra av dig vid frågor💯
Klocka - Hej Säljer den här klockan köpte för 2250 men ville inte för att jag gillar digitala klockor mer den är helt ny kom med frågor och erbjudanden de finns i Västerås och jag kan frakta. Mvh
Klocka från Studsgaard  - Säljer en klocka från studsgaard som jag fick i julklapp klapp för runt 1500kr. Klockan är aldrig använd då den varit förstor. Den har inga repor alls. Klockan kommer med ett lagnings/storleks kit, boxen och ett instruktions papper.
Seiko klocka - Elegant Seiko-klocka med silverfärgad boett och armband i rostfritt stål. Den har en mörkblå urtavla med datumvisning och tydliga markeringar. Klockan har en automatisk rörelse och en transparent baksida som visar mekanismen. Perfekt för den som uppskattar stil och funktion.
Klocka - Skagen klocka Nypris 900kr Nästan oanvänd
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Herme’s Vit Bälte - Helt ny!Vit Bälte
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Guldfärgad digital klocka Casio - Stilren digital klocka från Casio i guldfärgad metall med klassisk länkarmband och rektangulär display. Klockan har digital tidvisning, datum och alarmfunktion. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill ha något som sticker ut.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘