Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Halsband med blått hjärta och text
Halsband med blått hjärta och text - 0 Halsband med blått hjärta och text - 1 Halsband med blått hjärta och text - 2

Halsband med blått hjärta och text

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

55 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Elegant halsband med en silverkedja och ett hängsmycke i form av ett hjärta. Ena halvan av hjärtat är en klar blå sten, medan den andra halvan är i silver med ingraverad text.

Johanna I ⭐️
Johanna I ⭐️
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Halsband med blått hjärta  - Halsband med blått hjärta
Blått pärlarmband med hjärta - Snyggt armband med blå pärlor och ett vitt hjärthänge där det står 'Julia' och en liten röd hjärtsymbol. Armbandet har svart justerbart snöre och silverfärgade detaljer vid hänget. Perfekt accessoar för att ge din stil en personlig touch.
 berlock  blått hjärta  - Säljer ett fint  blått hjärta som hänger, och hjärtat har en skimrande yta. Perfekt accessoar för att ge din outfit en söt detalj.
Blått halsband  - Blått halsband för 50kr, väldig somrig❤️
Blått halsband med glasshänge - Supergulligt halsband med blå kulkedja och ett hänge som ser ut som en glass i strut. Glassen är ljusblå med färgglatt strössel och struten är brun och gul. Perfekt accessoar för dig som gillar lekfulla smycken. ✨🍬✨
Halsband med blått öga och guldkant - Snyggt halsband med svart snöre och ett hängsmycke i form av ett blått öga, omringat av en tunn guldfärgad ram med små glittrande stenar. Perfekt statement-piece för dig som gillar unika detaljer.
Nytt halsband med blått hjärthänge - 2 st snygga nya halsband med silver kedja och ett blått hjärta som kan öppnas och sättas in bild i (se bild 3). Perfekt som kompis halsband och en fin present!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd