Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Smyckeset med armband och örhängen
Smyckeset med armband och örhängen - 0 Smyckeset med armband och örhängen - 1 Smyckeset med armband och örhängen - 2 Smyckeset med armband och örhängen - 3 Smyckeset med armband och örhängen - 4

Smyckeset med armband och örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett charmigt smyckeset med ett justerbart armband i rosa snöre och pärlor samt flera par örhängen. Örhängena inkluderar julgransmotiv, renar och blommiga mönster. Perfekt för att lägga till en festlig touch till din outfit. Allt för 40 kr

Daria
Daria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Turkost smyckeset med halsband örhängen och armband  - Snyggt set med turkost halsband med spetsiga hängen, matchande armband med oregelbundna pärlor och glittriga turkosa örhängen. Halsbandet har silverfärgad kedja och armbandet är elastiskt. Perfekt för dig som gillar färgstarka accessoarer.
Smyckeset  - Två smyckeset för 99kr 🌟
Örhängen creoler + armband  - Armband + 2 creoler
Smyckeset med halsband, armband och örhängen - Elegant smyckeset med ett halsband, armband och örhängen i silver och svart. Halsbandet har en unik design med svarta pärlor och silverdetaljer. Armbanden matchar med liknande pärlor och örhängena kompletterar setet med stilrena hängen. Ett par örhängen och ett par armband plus en halsband handgjorda mycket mycket fint nytt oanvänd
Smyckeset från Edblad  - Säljer ett coolt smyckeset från Edblad. Setet innehåller flera ringar i guld och silver, inklusive en med texten 'GOSSIP'. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch. Kommer i en snygg rosa ask.
Vintage smyckeset med örhängen och halsband - Elegant smyckeset med  örhängen och matchande halsband. Örhängena har en stilren, vågig design och halsbandet har ett hänge i form av kattdjur . Perfekt för att ge en touch av lyx till din outfit.
115-delars guldfärgat smyckeset – halsband, örhängen & armband - Helt nytt 115-delars smyckeset i guldfärg. Innehåller halsband med hjärta och fjäril, stjärnhalsband, pärl- och ringörhängen samt armband. Mode-/bijouterismycken i zinklegering (ej äkta guld). Perfekt för både vardag och fest.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Gucci keps - Helt ny blå Gucci keps. Finns fler spännande artiklar på profilen!!
Rött H-armband från  - Snyggt armband från ermès i silverfärgad metall med röda emaljdetaljer och den ikoniska H-formade låset framtill. Stilren och modern design som verkligen sticker ut. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill ha något som syns.
Bälte - Helt ny
Rol*x Cosmograph Daytona - Säljer en Cosmograph Daytona i bra skick, använts några få gånger.
Chrome hearts glasögon  - Väldigt populära chrome hearts glasögon. Allt på bilderna tillkommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Loro piana keps - Snygg blå keps från Loro Piana Storm System med broderad logga framtill och metallmärke på sidan. Insidan har ett rutigt foder i beige, brunt och grönt. Kepsen har klassisk form och är tillverkad i ett slitstarkt syntetmaterial. Helt oanvänd då jag inte gillade passformen