Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Skagen klocka
Skagen klocka  - 89

Skagen klocka

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nypris ca 2000kr Mitt pris 300

Marcus Shibrowski
Marcus Shibrowski
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skagen klocka - Aldrig använd Skagen 359USLC, med helt nytt batteri (April 2024). Kommer I box med broschyr och plast kvar på baksidan. Modellen är inte längre i tillverkning. Läderarmband.
Skagen Klocka - Jag säljer en jätte fin klocka, dam. Den kommer ej till användning pga har en liknande. Den är äkta och har inga difekter.💓💓
Skagen klocka - Säljer min Skagen klocka endast använd en gång så den är som ny. Kommer inte till användning för jag använder för det mesta silversmycken. Frakt 50kr.
Svart Skagen klocka med diamantdetaljer - Snygg svart Skagen klocka med rektangulär urtavla och diskreta diamantdetaljer på boetten. Armbandet är svart och har en klassisk spänne i silverfärg. Urtavlan är minimalistisk med silverfärgade visare och en stilren look som passar till många outfits. Nytt, batteri, säljes i befintligt skick enligt bilderna!
Svart klocka från Skagen - Stilren svart klocka från Skagen med svart urtavla och mesh-armband. Klockan har tydliga vita siffror och detaljer samt en minimalistisk design. Perfekt accessoar för dig som gillar en klassisk och modern look.
Svart smartklocka från Skagen - Säljer en snygg och modern svart smartklocka från Skagen. Klockan har en rund urtavla med digital display och ett stilrent armband i svart mesh. Perfekt för både vardag och fest! Klockan kommer med originalförpackning och laddare. Använd en gång
Klocka  - ny klocka,oanvänd i silverfärg med stenar. Nypris 398 nu 298
klocka - säljer min klocka från regal då den inte kommer till så mycket användning. den är i väldigt bra skick och använd ett fåtal gånger.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverring med vingar och stenar - Unik silverfärgad ring med två vingar dekorerade med gnistrande stenar. Ringen har en öppen design framtill och passar perfekt för dig som gillar detaljer med lite edge och glamour.
Silvrigt 9mm bred halsband med hjärtberlock & droppformade pärlor - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Material: Rostfritt stål och  ABS (Det står för Acrylonitrile             Butadiene Styrene) för pärlorna Längd: Justerbar 38-43cm Bred: 9mm Nickelfria och handgjorda
Lvbälte - 115
Blå Vit Svart klocka vanlig  - Vanlig klocka följer med box kvitto
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.