Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Gröna örhängen
Gröna örhängen  - 89

Gröna örhängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Grön

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya Gröna örhängen perfekt till sommaren 💚💚💚

Maria
Maria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lime gröna örhängen  - Lime gröna örhängen
 Gröna gummibjörns örhängen  - Handgjorda örhängen som görs av mig. Med gröna gummibjörn på sig . Frakten är ca 22-100kr beroende på vikten på produkten . Kontakta mig om du vill köpa.
Gröna örhängen med silverfäste - Snygga gröna örhängen med stora, runda stenar i en klar grön nyans. Stenarna är infattade i ett silverfärgat fäste som ger en elegant look. Perfekta för att lägga till en färgklick till din outfit.
Gröna soju-örhängen - Unika örhängen formade som små soju-flaskor Hängande modell med silvriga krokar och transparenta pluppar. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett roligt och annorlunda smycke.
Örhängen julkula grön  - Örhängen julkula grön💚 du får med ploppar💕
Örhängen grön sten  - Örhängen grön sten💚 du får med blå ploppar💕
Gröna örhängen  - Gröna och vita örhängen, plast och okänd metall! Ca 8 cm långa totalt
Gröna örhängen - Snygga hoop-örhängen med en ljusgrön, nästan olivgrön nyans i bra skick! Skriv vid frågor eller för fler bilder.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Vit herme’s bälte - Helt ny!vit bälte
Guldfärgad digital klocka Casio - Stilren digital klocka från Casio i guldfärgad metall med klassisk länkarmband och rektangulär display. Klockan har digital tidvisning, datum och alarmfunktion. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill ha något som sticker ut.
Pearl Spike Sleek Earrings - LYLA - Säljer ett par helt oanvända örhängen från LYLA! Slutsålda på hemsidan, nypris 289kr💘💘
Svart läder bälte  - Svart bälte men silver metall
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Lvbälte - 115