Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Örhängen med vattenflaskor
Örhängen med vattenflaskor - 0

Örhängen med vattenflaskor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

14 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Unika örhängen formade som små vattenflaskor med blå etikett och lock. Perfekt för dig som gillar roliga och annorlunda accessoarer. Hängande modell med silvriga krokar. Ger en lekfull och kreativ touch till din stil. Priset gäller för ett par (de i bilden) men det finns 5 par i lager (de i bilden är inkluderade) så man kan köa alla 5 paren för 30kr💞

Cassandra
Cassandra
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Yumi vattenflaska  - Söt lila vattenflaska med ett lekfullt mönster av figurer och hjärtan. Perfekt för att hålla drycken kall under dagen. Flaskan har ett praktiskt lock med pip för enkel användning.
Örhängen - 2 st örhängen. Wow.  Provdockan ingår inte
 Örhängen  -  Handgjorda örhängen som görs av mig. Med ankor på sig en blå en rosa. Frakten är ca 22-100kr beroende på vikten på produkten . Kontakta mig om du vill köpa.
Vatten flaska - Vatten flaska😱😱
Örhängen  - Söta örhängen med tärning
Nya örhängen med Labubu  - Nya örhängen med Labubu. Krokarna är inköpta som nickelsäkra.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.