Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Handsydd necessär
Handsydd necessär - 89

Handsydd necessär

Storlek: S-L
Kategori: Accessoarer

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer handsydda necessärer som den här av 100% upcycled tyg! Beställ via Instagram @se.fiore 💕

Tove
Tove
(124)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handsydd necessär - Säljer handsydda necessärer som den här av 100% upcycled tyg! Beställ via Instagram @se.fiore 💕
Necessärer  - 189kr/st oanvända, från julidesign handgjorda. Finns då kvar i lager
Necessär  - En rosa rymlig necessär. Kan vara lite smutsig inuti men går säkert att få bort.
Handsydda  necessärer - Tilli Lilu necessär är designad som en unik, individuell present för varje tillfälle, som är gjord med mycket kärlek och engagemang. Mått 22x20x4cm. Färg: Rosa,Gul.Material som används:- polyester - foder 100% bomull - sydda figurer är gjorda av filt
Necessär  - Säljer dessa oanvända necessärerna för 190kr/st❤️
Stor necessär  - Säljer denna stora necessär från Meds julkalender. Man kan få påsarna med om man vill!
Necessär - 20x14cm 👛  OBS! Produkterna runt om är bara för en storleksreferens och följer INTE med
Necessär från VS - Använd men fortfarande i fint skick, går att skölja ur och göra rent. Så bra och perfekt storlek. Köpte för några år sen för 500kr (såklart äkta)
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Stilrent halsband i guldfärgad metall med kedja och fem droppformade vita pärlhängen. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Klassisk design som passar till många stilar.