Alla kategorier / Mode / Accessoarer
Silver ring
Silver ring - 0 Silver ring - 1

Silver ring

Storlek: 18mm
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Silver ring med glitter stenar köpt på Åhléns men tyvärr minns jag inte hur mycket den kosta! 18mm, har tappat en glittersten som jag visar på bild 2 men syns inte när man har på sig ringen💕

Maja
Maja
(10)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söker! - Söker dessa ljusblåa jenas i storlek 32 som är helt slutsålda på nellys hemsida:)
silver ring - Silver ring med stenar, köpt på Åhléns minns tyvärr inte hur mycket den kosta✨
Silver ring - Silver ring med glitterstenar köpt på Åhléns men minns tyvärr inte hur mycket den kosta! 18mm
Silver ring - Silver ring med nitar ifrån Edblad köpt för 399kr, 18,5mm
Svart blus - Säljer en svart blus med snygg draperad halsringning och ärmar. Toppen har en stilren och enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och följsamt mot huden. Perfekt för dig som gillar en clean och chic look.
Rapunzel löshår - Rapunzel löshår, classic clip-ins, straight-medium volume-7 pieces. Köpt för 1700, aldrig använt endast testat, säljer nu för att det är fel färg för mitt hår men annars ett väldigt fint och tjockt hår.🫶🏼Pris kan diskuteras
Svart flätad axelväska - Säljer en svart handväska med flätad design och rundad form. Väskan har en kort axelrem och stängs med dragkedja. Köpt på ginatricot för 500🩷
Svart axelväska från Valentino - Snygg svart axelväska från Valentino med silverfärgad kedjerem och dekorativt V-spänne framtill. Väskan är köpt för 900, den har lite skavanker som ni kan se på bild två🫶🏼
Blå bootcut jeans med låg midja - Säljer ett par blå bootcut jeans med låg midja och lätt slitna detaljer på låren. Jeansen har klassisk femficksdesign och är tillverkade i denim med lite stretch för skön passform. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Gråa skinny jeans från junkyard - Säljer ett par gråa skinny jeans från  junkyard med klassisk femficksdesign och coola bakfickor med zigzag-detalj. Jeansen har normal midja och är tillverkade i stretchigt denimtyg för skön passform.
Liknande annonser
Visa alla