Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ring
Ring - 89 Ring - 90

Ring

Storlek: Vet ej
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Silverring (inte äkta) med stenar, köpt på en loppis i Paris💘 vet inte storlek tyvärr men jag brukar ha stora storlekar (störta eller näst största möjliga) och denna sitter perfekt på mina.

Tindra Rosén
Tindra Rosén
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ring - Supersöt ring med en liten måne och en grön sten. Det går att justera storleken. Kan skickas för 18 kr 💚
Ring  - Hemmagjord ring som inte kommer till användning. Kan skickas för 18 kr 💕
Ring - Ring med lite märken, men syns inte alls långt ifrån. Märkte bara när jag fota det med blixt🤍
Ring - aldrig använd
Ring - jätte fin ring med stjärnor
Ring - jätte cool ring, säljer då jag har för många ringar
Ring - Fin ring som inte kommer till användning
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Rayban boyfriend liknande - Snygga solglasögon med svart, fyrkantig båge och bruna tonade glas. Klassisk modell som ger en cool vibe och passar perfekt till sommaren. Bågarna är i plast och har en stilren look med diskreta silvriga detaljer vid gångjärnen.
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns
Svart keps från Chrome Hearts - Säljer en svart keps från Chrome Hearts med vita broderade kors och CH-logga framtill. Kepsen har böjd skärm och detaljer med Chrome Hearts-tryck på insidan. Snygg och streetinspirerad design med metallknapp på toppen.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras