Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Ringar
Ringar - 89 Ringar - 90

Ringar

Storlek: S,M,L
Kategori: Accessoarer

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ringar jag gör själv med äkta kristaller, rosenkvarts, grön aventurin, ametist, fluorit, lapis lazuli och röd aventurin. En för 65, två för 100, tre för 130, fyra för 150.

Stina
Stina
(56)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ring - Säljer en jättefin ring som inte används längre!!
Ring - Säljer en jätte fin ring som har två olika motiv på varderasida!! Säljer då jag inte är en silver tjej💕 ringen är i rostfritt stål
Ring - Supersöt ring med en liten måne och en grön sten. Det går att justera storleken. Kan skickas för 18 kr 💚
Ringar - Ringar jag gör själv med äkta kristaller. En för 65, två för 100, tre för 130 fyra för 150. Jag gör ringarna på beställning så du får välja storlek. S är 16 mm, M är 18 mm och L är 20 mm, men andra storlekar kan även fixas!
Ringar - Snygga ringar i silver. Pris varieras och kan ses på bild 2. Skriv vid intresse💕PS: Man kan köpa ringar från flera olika annonser. Kontakta mig och skriv vilka så löser vi det❤️
Ringar - Snygga silver ringar. Pris varieras mellan ringarna och kan ses i bild 2. Skriv vid intresse💕PS: Man kan köpa ringar från flera olika annonser. Kontakta mig och skriv vilka så löser vi det❤️
Ring - Silver ring, gjort av silver & koppar. Köparen står för frakten.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.