Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Olaplex
Olaplex  - 89 Olaplex  - 90

Olaplex

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt för ca två månader sen. Ni kan se andras bilden hur mycket de är kvar av no’3 vid mitt finger. Den andra är endast testat 2 gånger så är så gott som full typ ny pris på kicks ligger på 369kr /st säljs för 120/st plus frakt

Sofia Hjelm
Sofia Hjelm
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Olaplex  - Köpt för ca två månader sen. Ni kan se andra bilden hur mycket de är kvar av no’3 vid mitt finger. Den andra är endast testat 2 gånger så är så gott som full typ ny pris på kicks ligger på 369kr /st säljs för 150kr/st plus frakt
olaplex schampoo och balsam pack ❤️ - Olaplex shampoo och balsam paket! Helt oanvända. Passar för alla hårtyper. Skriv privat för mer information och bilder! Orginal priset är: 639kr 🖤
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer