Alla kategorier > Accessoarer
Locktång
Locktång  - 89 Locktång  - 90

Locktång

Storlek: One size
Kategori: Accessoarer

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Locktång i fint skick utan konstigheter! Knappt använd 🥰

Alice martín
Alice martín
(127)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
BaByliss Locktång  - Den ultimata locktången för att skapa vackra, fina lockar. Nästan oanvänd Kontakta och Diskutera pris
Locktång BaByliss - Säljer en tjockare (minns ej exakt storlek, men tror den är 38mm) locktång från BaByliss. Den har använts ett mindre antal gånger och är därför i näst intill nyskick. Minsta temperatur 160 grader och högsta 210.
Babyliss locktång  - Babyliss locktång i bra skick
Locktång  - Locktång från remingtong som jag inte använder! Nypris 450kr säljer för 299kr! Skriv för fler frågor eller bilder:)
Plattång/locktång - Plattång som även kan användas för att locka/våga håret
Locktång - Säljer en fin locktång från Christina Aguilera, köpt för 500 och endast testat den❤️
Locktång och hårför - Säljer en locktång och hårfön tillsammans (vill man bara köpa en av grejerna så skriv) tillsammans säljer jag dom för 500kr
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
Pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛