Alla kategorier > Accessoarer
Tory Burch plånbok
Tory Burch plånbok  - 89 Tory Burch plånbok  - 90 Tory Burch plånbok  - 91 Tory Burch plånbok  - 92

Tory Burch plånbok

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina Tory Burch plånbok men som även har fack för mobil och kan användas som clutch. Använd fåtal gånger, köpt på NK i Stockholm

clara
clara
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tory Burch plånbok/clutch  - En fin plånbok från Tory Burch som även kan användas som clutch✨  Köparen står för frakt ⭐️
Tory Burch clutch - Tory burch clutch i svart med guldetaljer. Lädret är i fint skick men tyvärr är detaljerna lite slitna.
Väska tory burch  - Väska från tory burch i fint skick. Nya bilder kan tas vid intresse
Tory Burch solglasögon  - Säljer dessa supersnygga tory burch solglasögonen då jag inte får andvändning av de längre. Knappt använda och i mycket bra skick. Nypris: runt 1600, säljer de för 1000. Pris går att diskutera💗
Tory burch bälte - Ett super fint bälte från tory burch i mycket bra skick! ♥️♥️♥️
Tory Burch väska - Sliten på kanterna. Annars bra skick
Tory burch väska - Väska från tory burch. Har en stor innerficka och en mindre utanpå. Justerbara band. Kvitto finns
Svart och guld armband tory burch  - Snyggt armband i svart och guld med ett stilrent emblem i mitten. Perfekt för att ge en elegant touch till vilken outfit som helst. Armbandet har en enkel och modern design som passar både till vardags och fest. Nyskick slutsåld överallt mitt pris 2000kr inga repor/ som ny
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgat halsband med pärlor Edblad - Stilrent halsband från Edblad med tunn guldfärgad kedja och oregelbundna vita pärlor längs hela kedjan. Levereras i original ask och är aldrig använd.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
L bälte  - Snyggt storlek 110 cm kom med frågor 😀
Pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Handgjorda piprensarblommor - 💛💛