Alla kategorier > Mode > Accessoarer
❤️armband❤️
❤️armband❤️ - 89 ❤️armband❤️ - 90 ❤️armband❤️ - 91

❤️armband❤️

Storlek: Vet ej
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är ifrån Thomas sabo charm club, den är helt ny❤️ jag köpte för 700kr❤️

Rengin
Rengin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Armband❤️ -  ni får själva välja pris ❤️
Armband❤️ -  Välj själv priset ❤️
Örhängen❤️ - Dessa handgjorda silver örhängen med små stjärnor säljer jag nu❤️Super fina och passar perfekt nu till sommaren💗
Fin plånbock❤️❤️ - Fin plånbock❤️ Fick som gåva så är inte säcker vart den e köpt😓 Lite brun vart kedjan ligger och en liten fläck på baksidan❤️❤️ annars i jätte bra skick💕💕
Elegant smyckesset ❤️ - Elegant smyckesset. Halsbandets längd är 40–45 cm, örhängenas längd är 2,8 cm. Material-rostfritt stål. En perfekt present till dig själv eller någon du tycker om.🥰❤️🎁✨️
Armband  - Schysst armband k helt nytt skick!
Armband - Stilrent och väldigt snyggt pärlarmband
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.