Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Blått skärp
Blått skärp - 89 Blått skärp - 90 Blått skärp - 91

Blått skärp

Storlek: !
Kategori: Accessoarer

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnyggt skärp! Inte i bästa skick men funkar om man vill!!

vi!mata
vi!mata
(45)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skärp  - Skit snygg skärp i guld detaljer. Säljer pga inte min stil längre. Passar S/M
Skärp - Fint guldigt skärp med mindre nitar. Frakt 13kr
Blått ”genomskinligt” skärp  - Snyggt skärp med många hålor så det passar många. Skärpet är 96 långt. Det är en blå ”genomskinlig” färg. Jag har köpt det begagnat, men endast använt det en gång själv.🌸 det finns ett svart sträck i skärpet, men jag upplever inte att det syns när man har det på sig.
Genomskinligt blått skärp - Bra skick, fina små blommor. Det står storlek ML. Den passar mig ok som har ungefär 80 cm i midjan
Guldigt halsband med blått kors - Snyggt halsband i guldtonad rostfritt stål med ett korsformat hänge i ljusblå färg. Kedjan är tunn och har en klassisk karbinlås. Perfekt för dig som gillar stilrena smycken med en färgklick.
Skärp❣️ - sprillans nytt skärp ifrån hm med två guldiga ringar på💕 köparen står för frakten😘
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.