Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Vintage örhängen rosor
Vintage örhängen rosor - 89 Vintage örhängen rosor - 90 Vintage örhängen rosor - 91

Vintage örhängen rosor

Storlek: Onesize
Kategori: Accessoarer
Färg: Flerfärgad

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Små örhängen med rosor + liten strass-sten

Amanda
Amanda
(21)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage örhängen  - Jättefina med pärlor
Vintage droppformade örhängen - Två par vackra örhängen med blommönster. Finns i två olika färgställningar. Örhängenskrokar gjorde av koppar. Längd 6,5 cm. Lätt vikt
Vintage örhängen - (Frakt 15kr) Jätte fina vintage örhängen som aldrig används gjorda av rostfritt stål! Dem glittrar väldigt fint i ljus men det var svårt att få med det på bild💗  Vill du köpa flera örhängen kan jag ge rabatt😁💗 Köptes många år sedan för 70kr säljs för 40kr
Rosa vintage-inspirerade örhängen - Säljer ett par unika örhängen med rosa stenar och pärlliknande detaljer. Örhängena har en rund topp med gnistrande rosa stenar runt en större mittsten och hängande droppformade dekorationer. Perfekt accessoar för dig som gillar retrostil och vill sticka ut.
Färgglada statement örhängen, mix vintage  - Säljer ett gäng unika och färgglada statement örhängen i olika former och färger. Här finns blommiga örhängen i blått, grönt och gult, röda hjärtformade örhängen med guld, blå och gröna stenar, samt coola sjöjungfruörhängen i guld. Perfekt för dig som vill sticka ut och älskar färg!
Retro Vintage Färgglada örhängen med pärlor - Snygga och färgglada örhängen med pärlor i lila, rosa, gul och turkos. De har en unik bågformad design med silverdetaljer som ger en glittrig effekt. Perfekta för att liva upp vilken outfit som helst! Helt ny
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.