Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Smycken / Armband
Handgjord Pärlarmband med snögubbe
Handgjord Pärlarmband med snögubbe - 0 Handgjord Pärlarmband med snögubbe - 1

Handgjord Pärlarmband med snögubbe

Storlek: NO SIZE
Kategori: Armband
Märke: divine Jewelry
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snyggt armband med stora vita pärlor med en snögubbe berlock. Armbandet har en enkel och stilren design som passar till många olika outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassiska smycken med en twist.

Isabelle Takla
Isabelle Takla
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart blommig kortklänning H&M S - Supersöt svart kortklänning från H&M med små blommor i vitt och ljusrosa. Klänningen har smala axelband, rynkade detaljer och en liten rosett framtill. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig look. Perfekt till sommar!
Korta Blå vintage flared jeans från Calvin Klein i storlek s/m - Snygga blå jeans från Calvin Klein med bootcut passform och råa de är korta, bra för dig som är i längden 160 och neråt. fransiga benslut. Klassisk femficksmodell med coola kontrastsömmar och broderad detalj på bakfickorna. Jeansen har normal midja och är tillverkade i slitstarkt denimtyg.
Vintage Gina tricot kjol - Svart kortkjol från Gina Jeans med två framfickor och dekorativ broderad blomdetalj vid midjan. Kjolen har en glansig finish och markerade sömmar som ger en cool look. Perfekt att styla med en enkel topp eller hoodie.
Vacker Grön halterneck topp från H&M  - Helt NY Snygg ljusgrön halterneck topp från H&M Divided med knyt i nacken och framtill. Perfekt för semester och varma dagar. Med en croppad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Blå långärmad topp från H&M - Säljer en blå långärmad topp från H&M i storlek XS. Toppen har en ribbad struktur och en rak, något croppad passform. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för att styla med jeans eller kjol. Enkel men snygg design som passar till många looks.
Vit shoppingväska med märket M - Snygg shoppingväska lik Michael Kors i vitt med grått M-mönster över hela väskan. Väskan har två handtag, guldfärgade detaljer och en rund M hänge framtill. Tillverkad i tåligt konstläder och har rymligt innerfack med flera mindre fack.
Elegant Vit & Beige handväska med monogrammönster - Snygg beige handväska med bruna detaljer och axelrem. Väskan har ett elegant monogrammönster i brunt och guldfärgade metalldetaljer. Klassisk fyrkantig form och dekorativt hjärthänge. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena väskor.
Rosa ribbad linnetopp med guldkedjor - Trendig rosa ribbad linnetopp med breda guldfärgade kedjor som axelband. Toppen är ärmlös och har en croppad passform som ger en cool och modern look. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Rosa ribbad stickad linnetopp - Snygg rosa stickad linnetopp med smala axelband och kabelstickat mönster. Perfekt till en skön sommar dag med jeans eller en kjol som passar för en trendig och avslappnad look.
Mary Kay Great Heights Waterproof Mascara - Ny Snygg mascara från Mary Kay i modellen Great Heights Waterproof. Kommer i en stilren ljusrosa tub med svart text och har en smal, böjd borste för att separera och definiera fransarna. Perfekt för dig som vill ha längd och volym utan kladd.
Liknande annonser
Visa alla