Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Grå burberry keps
Grå burberry keps - 0

Grå burberry keps

Storlek: m
Kategori: Accessoarer
Märke: Burberry
Färg: Grå
Skick: Bra skick

1800 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg grå keps med diskret rutigt mönster, perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Kepsen har klassisk böjd skärm och är tillverkad i mjuk bomull som sitter skönt på huvudet. Passar dig som vill ha en enkel men trendig look.

Elliott
Elliott
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå rutig keps från Burberry - Snygg grå keps från Burberry med ett diskret rutmönster. Kepsen har justerbart spänne baktill för perfekt passform. Perfekt för en stilren look.
Burberry keps  - Säljer denna snygga och stilrena Burberry-keps i mörkgrått med det klassiska rutmönstret. Storlek: S Köpt i augusti förra året, kvitto finns som bevis på äkthet.  Kepsen är i mycket fint skick – knappt använd och känns som ny.  Finns för upphämtning i Göteborg, kan även frakta.
 Burberry keps  - Kolla insta för sköna kläder inför sommar 👉 märke_kläder21
Burberry keps - Vintage Burberry keps Lite lite sliten men inget som märks on head.
 Burberry keps grå  - Snygg keps från Burberry i klassiskt rutigt mönster med grå, svarta och röda toner. Justerbar rem baktill i svart läder med gulddetalj. Kepsen är tillverkad i bomull och har en böjd skärm för en sportig look.
Grå Burberry halsduk - Säljer en grå halsduk från Burberry. Halsduken är i gott skick och är gjord i 100% lamull. Var inte rädd för några frågor. Pris diskuteras inte!
Grå Burberry halsduk - Säljer en grå halsduk från Burberry. Halsduken är i gott skick och är gjord i 100% lamull. Var inte rädd för några frågor. Pris diskuteras inte!
Grå Burberry halsduk - Säljer är grå halsduk från Burberry. Halsduken är gjord i 100% kashmir och är i fint skick. Var inte rädd för några frågor. Pris diskuteras inte!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer