Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Karusell ljus
Karusell ljus  - 89 Karusell ljus  - 90 Karusell ljus  - 91

Karusell ljus

Storlek: X
Kategori: Accessoarer
Färg: Vit

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gjort av sojavax och stearin, brinntid ca 2-3 h. 99:-, granar L 89:- S 49:-

Sellout
Sellout
(288)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljus - Mini Swirl 39:-, Swirl S 59:-
Ljus - Swirl XL 249:- bubble M 99:- gjorda av sojavax och stearin!
Ljus  - Stort 89:- litet 39:- gjorda av stearin och sojavax, handgjorda!
Ljus  - Alla är gjorda av sojavax och stearin, olika priser beroende på vilket ljus du vill köpa. Går att beställa här eller på Instagram - JULIDESIGN
Ljus - Karusell 99:- & tomtenisse Nils 49:-  Ljusen är gjorda av äkta stearin
Ljus - Handgjorda ljus, Swirl xl 249:- Swirl mini 69:- Twist L 199kr
Bubbles ljus  - Handgjorda bubble ljus, finns också i andra färger. XL 159:- L 99:- M 69:- och mini 39:-. Spårbar frakt på 66:- oavsett hur många du köper🍂😍 ha som design eller tänd dom🕯
LJUS  - Alla ljus är gjorda av 100% stearin. Kolla in julidesign på Instagram för mer. Går även att köpa här. Återkom vilket ljus du är intresserad av så kan jag skicka pris
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Ovala solglasögon från ARKET - Snygga ovala solglasögon från ARKET med brunmelerat sköldpaddsmönster på bågarna och bruna tonade glas. Trendig retrostil som ger en cool vibe till din outfit. Bågarna är tillverkade i plast och har en smal design.
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Hjärtformade pärlörhängen i guld - Snygga örhängen från WOS med hjärtformade pärlor i vitt och guldfärgade hoops. Perfekta för dig som vill ha en söt och trendig accessoar med en lyxig känsla. Materialet är metall och pärlimitation.
Guldfärgat halsband med pärlhängen - Kedjehalsband i guldfärg med fem droppformade vita pärlhängen. Halsbandet har en klassisk länkdesign och pärlorna ger en elegant touch. Perfekt för att lyfta din stil med en trendig accessoar.
Svart keps från Fendi med FF-mönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm med svart kant och är tillverkad i tyg med exklusiv känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig touch.