Alla kategorier > Mode > Accessoarer
MICHAEL KORS plånbok!
MICHAEL KORS plånbok! - 89 MICHAEL KORS plånbok! - 90 MICHAEL KORS plånbok! - 91

MICHAEL KORS plånbok!

Storlek: Vet inte
Kategori: Accessoarer
Märke: Michael Kors
Färg: Svart

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det är en jätte fin Michael kors plånbok. Använd fåtal gånger. Den har varit väl omhändertagen. Knappt några täcken på andvändning.

Annileah Alstermo Wattle
Annileah Alstermo Wattle
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Michael kors plånbok - Knappt använd fint skick, många fack 16x10cm
Michael kors plånbok - Ej äkta.
Plånbok Michael Kors  - Plånbok från Michael Kors. Köpt på NK i Göteborg
Michael kors plånbok  - Säljer denna MK plånbok som inte används, den är i mycket bra skick och har plats för både kort, mynt och sedlar💗 kontakta för mer info
Svart plånbok från Michael Kors - Stilren svart plånbok från Michael Kors i skinn med guldfärgad logga framtill. Plånboken har flera kortfack, myntfack med dragkedja och ett fönster för ID-kort. Perfekt storlek för att ha med sig överallt och snygg detalj i väskan. Köpt för 1000kr aldrig använd
Michael kors plånbok  - Jättefint skick knappt använd, äkta såklart
Michael kors plånbok  - Hej!  Jag säljer min Michael kors plånbok  Den är svart och plånboken är som ny.  Får plats med mycket kort
Michael Kors plånbok  - Rymlig svart plånbok från Michael Kors. Använd ett fåtal gånger. Har legat i min byrålåda dom senaste åren och söker nu en ny ägare.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
H svart läderbälte med H-spänne - Snyggt svart bälte från H i äkta läder med det ikoniska stora H-spännet i silverfärgad metall. Bältet levereras i original orange H-box och har vita kontrastsömmar längs kanterna för en exklusiv look.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
 Louis Vuitto - Stilrent svart bälte från Louis Vuitto med klassiskt monogrammönster och insida i ljusbrunt läder. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch. Levereras med tillbehör som syns på bilden.