Alla kategorier > Mode > Accessoarer
MOSCHINO VÄSKA, DYR I INKÖP
MOSCHINO VÄSKA, DYR I INKÖP - 89 MOSCHINO VÄSKA, DYR I INKÖP - 90 MOSCHINO VÄSKA, DYR I INKÖP - 91

MOSCHINO VÄSKA, DYR I INKÖP

Storlek: M
Kategori: Accessoarer
Märke: Moschino

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supercool Moschino väskan, man känner verkligen att det är en dyr väska. Men tyvärr har färgen släppt på sidorna (se sista bilden) och därav priset. Ni kommer aldrig hitta en väska i den här klassen till detta pris

Y2K_VALVET
Y2K_VALVET
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moschino väska  - Använt vid ett tillfälle i någon timme så princip helt ny. Dustbag osv medföljer
moschino väska - säljer min väska då jag köpt en ny, denna är använd enbart ett få antal gånger så jag skulle säga att den är i ny skick. Den är äkta och köpt för ca 1400kr dock har jag inget kvitto kvar.
Moschino väska - Säljer min fina rosa väska från moschino då den inte kommer till användning!  Kortet från moschino äktahets intyg finns med köpt för 2000 kronor säljer för 600. Inga deffekter förekommer!
ÄKTA Moschino väska - Ny handväska med axelrem i gulddetaljer. Äkta!!   Puderrosa superfin men kommer tyvärr inte till användning här. Dusstbag ingår
Väska love moschino - Använd 2-3 gånger, inga skador eller fel
Moschino väska  - En helt oanvänd moschinoväska. Går bara upp i pris varje år! Nypris är 12 000kr nu och nästans slutsåld överallt. Riktigt cool, får plats med läppstift, kort och nycklar.
Moschino väska - Moschino väska
Moschino väska - Säljer min fina Love moschino väska som är använd i ungefär ett halv år, dem passar till allt! Rymlig och får plats med mycket.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.