Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Casio Vintage digital klocka silver - Casio Vintage digital klocka modell med klassisk rektangulär display och länkarmband i silverfärgat rostfritt stål, dvs vattentät. Snygg retrostil med digital urtavla och justerbart armband. Kommer med originalask och manual. Använt den en gång bara för att prova den men vill inte ha den och kan inte lämna tillbaka. Skick:10/10✅ ny pris: 600
Digital klocka i silver från Skmei - Digital klocka från Skmei med klassisk retrostil. Klockan har en fyrkantig display, alarm, kronograf och vattenskydd upp till 30 meter. Armbandet är i silverfärgad metall och har en stilren, tidlös look som passar till det mesta. Original pris 500kr typ
CASIO klocka - Säljer nu min CASIO klocka som aldrig har använts, inga defekter. (Nypris 1000kr) Extra länkar och kvitto följer med.  Skickar offra samma dag, vid snabb affär 600kr Hör av er vid frågor
Svart digital klocka från Casio - Säljer en klassisk svart digital klocka från Casio, modell F-91W. Klockan har en rektangulär display med digital tidvisning, alarm och kronograf. Den är vattenresistent och har ett rostfritt stålbaksida. Perfekt för en retro look!
Seiko klocka i roséguld och silver - Snygg Seiko klocka med tvåfärgad länk i roséguld och silver. Urtavlan är kopparfärgad med glittriga index och datumfönster. Boetten har räfflad kant och armbandet är i metall. Perfekt accessoar för dig som gillar stilrena detaljer.
Silver klocka  - Säljer denna silver/vita klockan som är helt oanvänd med lapp kvar! Den är från regal och köptes för 300kr.
Casio herrklocka i silver - Snygg Casio herrklocka med silverfärgad länk och svart urtavla. Klockan har tre mindre urtavlor och stilrena visare. Perfekt för stiliga Men.
Silver klocka  - Förstor för mig men så fin!
Casio digital klocka i silver
Casio digital klocka i silver - 0 Casio digital klocka i silver - 1 Casio digital klocka i silver - 2

Casio digital klocka i silver

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Apple
Färg: Silver
Skick: Bra skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Casio digital klocka med klassisk rektangulär display och metallarmband i silver. Klockan har digital tidvisning, alarm och kronograf-funktion. Snygg retrostil med svart ram runt displayen och tydliga knappar på sidorna. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design. Liten skråma på själva skärmen

Kasper Tidén
Kasper Tidén
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
C C örhängen  - i nyskick, vet ej material så kan inte garantera att det är nickelfria🫶🏽💖
Guldpläterat halsband med hjärtberlock och droppformade pärlor - Ett elegant och tidlöst halsband i guldpläterat rostfritt stål, dekorerat med mjukt droppformade sötvattenspärlor och en centerplacerad hjärtberlock.  Halsbandet är justerbart mellan 38–43 cm och är nickelfritt och handgjort för hög komfort och kvalitet.
Guldiga 6mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Louis Vuitton 💖 - Säljer en snygg handväska från Louis Vuitton vet inte om den är äkta men kan sälja det för 1080kr om ni är intresserade kan skicka fler bilder💖
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Armband  - Några finns i silver