Alla kategorier > Mode > Accessoarer
pins
pins - 89

pins

Storlek: ONESIZE
Kategori: Accessoarer

10 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köp gärna flera stycken! Möts upp I Östersund eller fraktar.

MILO 🧸 LÄS BIO
MILO 🧸 LÄS BIO
(58)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Pin - Pin från Disneyland köpt dyrt och vill egentligen inte sälja men den används har aldrig använts💞 från filmen Upp
Pin - Pin från en lokal butik i min stad, Vaxkupan.
Custom pins  - Säljer custom pins ! 5st för 40kr eller 10 för 70kr! För att köpa skickar du dina bilder till mig och sen återkommer jag när de är klara! För att betala lägger jag upp en ny annons till dig så klicka inte på köp nu på denna vara! De är 2,5cm i diametern!
Pins - Tre olika pins, går att köpa separat.
Pins - Fyra olika pins, går att köpa separat.
Pins - Två olika pins, går att köpa separat.
Aki pin - Tror att han heter Aki men inte säker, hursomhelst säljer en super fin emeraldpin av aki från chainsaw man serien. Bra kvalite och aldrig andvänd. Köpt på ett konvent men säljer för att min anime fas har tagit slut. Kontakta vid frågor❤
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!110cm
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Maison Margiela silver armband - Stilrent armband i silverfärgad metall från Maison Margiela. Länkarna är robusta och låset har det ikoniska numermönstret ingraverat. Perfekt accessoar för dig som gillar minimalistisk och modern design med en twist.
Vitt flätat bälte  - Snyggt vitt flätat bälte med bruna läderdetaljer vid ändarna. Säljer för ett bra pris och kan diskuteras
Rolle - Byt mot nån jacka
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr