Alla kategorier > Mode > Accessoarer
DIF-Armband
DIF-Armband - 89 DIF-Armband - 90

DIF-Armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt och stilrent Äkta stenpärlor av hög kvalitet 25% av vinsten går direkt till djurgårdens supportergrupp

FanBrace UF
FanBrace UF
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
DIF armband  - Jättefint djurgårds armband🩵
DIF Hjälm - Säljer en blå hjälm med DIF-märke framtill. Den har användbara svarta goggles och vita kontrastsömmar och öronlappar för extra stil. Perfekt för dig som vill sticka ut på match eller i backen så slipper man skidglasögon.
DIF Autografblad - Unikt autografblad med signaturer från spelare i Djurgårdens IF, perfekt för dig som älskar sport och vill ha ett coolt samlarobjekt. Färgglatt DIF-emblem och massor av handskrivna autografer gör detta till ett måste för fans och unga sportentusiaster. Detta är båda män och kvinnor! Fråga om minsta lilla.
Dif armband  - Djurgårds armband passar perfekt om man ska på match eller vill bara va som ett fint armband
DIF mössa - Jätte bra skick använt en två ggr men har tröttnat på den då jag har den nya modellen. Hör av er för intressen tänkte sälja  för 550 men priset kan diskuteras🥰
DIF Säsongskort mössa  - Helt ny oanvänd
Armband - Otroligt snyggt armband✔️oanvänd ✔️
Armband - Armband från snö of sweden! Köp direkt för 30kr! Säljer fler smycken! Går att köpa tillsammans!
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Guldfärgad fyrkantig klocka från ximili  - Stilren guldfärgad klocka från Komono med fyrkantig urtavla och länkarmband i metall. Urtavlan är vit med guldiga visare och index, vilket ger en klassisk och elegant look. Perfekt accessoar för dig som gillar tidlös design.
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart H bälte - Snyggt svart H bälte som passar för många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design och lyxiga detaljer. Dm vid intresse!
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.