Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supreme Shower Cap - Sällsynt samlar objekt💫 Fet att ha på hyllan🔥 Kan tänkta mig att gå ner i pris vid snabb affär🤝
Supreme S Logo Cap - De är goretex så den är basicly vattentät, köpte den på GOAT för cirka ett år sen och den kostade då 1200 + frakt o tull som blev på 900
Supreme cap camo - Säljer en fet och nu ganska sällsynt supreme keps i färgen röd, vit och blå. Köptes för 2300kr men säljer för 600kr pga lite användning. Original namnet är Washed chino twill camp cap. Bara att skriva om ni undrar något!
Supreme casino cap - Gammal supreme keps  Skick 8/10 Passar alla, justerbar
Supreme Camo Camp Wool Cap - Typ ny
Supreme  - En poster som ger ditt rum en personlig och unik stil. Storleken är 50x70 cm och tryckt på papper av högsta kvalitet.
Supreme mössa - Hej säljer min Supreme mössa för den kmr it till användning. Köptes för 1500kr. Cond 9/10
Supreme shower cap
Supreme shower cap - 89 Supreme shower cap - 90

Supreme shower cap

Storlek: OS
Kategori: Accessoarer
Märke: Supreme

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Shower cap

Gabriel Svensson typ
Gabriel Svensson typ
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Alma BB  - Hej säljer en ny Alma BB kom gärna med bud eller ställ gärna frågor besvarar alla.
Guldfärgat armband - Säljer ett stilrent armband från Saint Laurent i guldfärg med den klassiska YSL-loggan. Tunt kedjearmband med justerbar längd och liten bricka med Saint Laurent Paris ingraverat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Guldpläterat  9 mm bred halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Maria Nilsdotter halsband  - Jättefint men kommer inte till användning längre! Lite oxidation på halsbandet men går att putsa bort med en sådan duk. Längd 50cm💕
Kedjehalsband med pärlor  - Jättefint kedjehalsband med pärlor köpt på plick, knappt använt då jag är silver person🩷 Lånade bilder och hör av er om ni vill ha egna bilder eller frågor osv💕
He svart läderbälte med H-spänne - Säljer ett svart läderbälte från H med det ikoniska silvriga H-spännet. Bältet kommer i original orange H-box och med tillhörande certifikat. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Louis Vuitton bälte - Snyggt bälte från Louis Vuitton i svartrutiga färger, aldrig använt, 1005 mm långt. fraktar samma dag✅