Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Esprit tights 36-38 NYA
Esprit tights 36-38 NYA - 89 Esprit tights 36-38 NYA - 90 Esprit tights 36-38 NYA - 91

Esprit tights 36-38 NYA

Storlek: 36
Kategori: Accessoarer
Märke: Esprit
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nya tights i storlek 36-38. Grå med färgglada prickar.

Marta Kisluk
Marta Kisluk
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Keps Esprit - Riktig 2000-keps! Grå med svart-grått spänne på sidan. Från esprit.
Silverhalsband esprit - Ett stilrent halsband i äkta silver  Stämplat esprit 925
Halsband esprit  - Ett stilrent Silverhalsband från esprit   Stämplat 925  Fri frakt  Tryck på köp nu 🌸💕👑
Klocka Esprit  - Helt ny läcker Damurtavla i rosé guld, läcker modell, stålarmband, oanvänd, kommer i sin förpackning, behöver nytt Quartz batteri och  Passar handleder upp till 15,5 cm omfattning) den är  29,2 i diameter!
Silverfärgad fyrkantig klocka från Esprit - Stilren klocka från Esprit med fyrkantig vit urtavla, stora siffror i guld och kronograf-funktion. Armbandet är i blankt silverfärgat metall och har Esprit-logga både på spännet och urtavlan. Perfekt accessoar för dig som gillar klassisk design. Behövs byta batteri
Esprit rosa bälte 105cm med prislappen  - Snyggt flätad läderbälte från Esprit. Bältet har en silverfärgad spänne med Esprit-logotypen. Bältet är oanvänt och kommer med originalprislapp. mått 1050*25 mm  buffalo läder  ordinarie pris 259 kr
Silverhalsband esprit  - Stilrent halsband i silver med två sammanlänkade ringar, varav en är slät och den andra dekorerad med små gnistrande stenar. Kedjan är tunn och smidig med diskret lås och liten bricka märkt 925. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken med en twist.
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Svart Herme’s Bälte - Helt ny!!!Svart bältr
Liknande pampeano bälte - Säljer ett blått bälte med coolt geometriskt mönster i ljusblått och svart. Bältet har ett klassiskt mässingsfärgat spänne och detaljer i mörkt läder. Perfekt för att lyfta din outfit med en unik accessoar. Liknar pampeano. Aldrig använt
Burberry beige rutmönstrad keps - Säljer en klassisk beige keps från Burberry med det ikoniska rutmönstret i svart, vitt och rött. Kepsen har justerbar snapback och en svart patch med texten 'Burberry London England' bak. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svarta Ray-Ban solglasögon  - Snygga svarta Ray-Ban solglasögon helt nya
Stilren Denwase klocka i grön urtavla - Säljer nu denna helt nya Denwase klocka, med en stilren grön urtavla. Klockan passar till alla outfits och är perfekt för dig som vill sticka ut lite i vardagen med lyx samt en prisvärd klocka. Box medföljer, priset är självklart diskuterbart 🙂 länkar medföljer
 Vuitton blå nyckelring - Snygg nyckelring från  Vuitton i blått läder med silverfärgade metalldetaljer. Har -logga på både läderremmen och den runda brickan. Perfekt som accessoar till väskan eller nycklarna.
 Gucc* keps  - Säljer en rosa keps från Gucc* med det klassiska G monogrammet över hela kepsen. Kepsen har böjd skärm och är tillverkad i ett slitstarkt tygmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig accessoar.
Grön Klocka Vanlig  - Vanlig klocka med kvitto box finns