Alla kategorier > Mode > Accessoarer
Två silvriga ringar
Två silvriga ringar  - 89 Två silvriga ringar  - 90

Två silvriga ringar

Storlek: 16mm
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två jättefina silvriga ringar med olika design i storlek 16 mm💕

Molly Alveskär Lundfeldt
Molly Alveskär Lundfeldt
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Silvrig ring - Säljer en ring i silvrig färg. Ringen har en rundad, bred form. Perfekt för dig som gillar minimalistiska smycken. Passar både till allting 🤍.
Två silvriga ringar med stenar - Säljer två snygga silvriga ringar. Den ena har ett kedjemönster med små infattade stenar, den andra har ett öppet rutmönster med glittriga detaljer runt om. Perfekta för att mixa och matcha till din stil.
Två silvriga ringar med tvistad design - Säljer två stilrena ringar i silverfärgad metall med tvistad och glansig yta. Perfekta att bära tillsammans eller var för sig för en trendig look. Är ganska rostiga där bak.
Silvrig ring - Silvrig ring med coola detaljer
Silvrig ring  - Frakt 22kr🎀
Silvrig ring - 22kr frakt. Finns också i guld 🥰
Silvrig ring  - Justerbar, helt ny, frakt 22kr🌸
Silvrig ring  - Justerbar, helt ny, frakt 22kr🌸
Andra annonser från Accessoarer
Visa alla
Silverfärgat vänskapshalsband hjärtan - Två silverfärgade halsband med varsin halva av ett hjärta som tillsammans bildar två narvaler. Hängena har en cool, kantig design och kedjorna är tunna och stilrena. Perfekt för att dela med en vän eller partner.
Svart New York Yankees keps ”fitted” - Snygg svart keps från New Era med New York Yankees-logga i vitt framtill och broderad Frihetsgudinna i turkos med texten ”greetings from New York” på sidan. Platt skärm och klassisk snapback-modell. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med detaljer.  Storlek 7 3/8 eller 58,7.
Vintage bangle - Köpte på secondhand butik
Guldfärgad örhängen med pärlor - Snygga örhängen i guldpläterad metall med konformade hängen och små vita pärlor. Designen är modern och edgy, perfekt för dig som gillar att sticka ut. Passar till många olika stilar och ger en cool touch till din look.
Mörkgrå stickad balaclava - Mysig mörkgrå stickad halsduk med huva och långa snören framtill. Perfekt att dra över huvudet för extra värme och stil. Passar till många olika outfits och är enkel att matcha. Materialet känns mjukt och värmande.denna är aldrig använd
Guldigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Black & white Nordfors bälte  - Säljer ett bälte med coolt geometriskt mönster i svart, grå, vitt. Bältet har detaljer i brunt läder och ett spänne i mässing. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Finns i storlek 80. 90. 100 cm