Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani Axelväska - Säljer för att jag inte använder den längre, köpt för 1700kr på Zalando. Säljer för 650, Fler bilder kan självklart fixas. Skick 9/10 inga konstigheter allt är som det ska
Armani axelväska - Snygg svart axelväska i fyrkantig modell med bred axelrem och två dragkedjefack. Väskan har en diskret logga framtill och är tillverkad i ett slätt material som ser ut som läder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska.
Svart axelväska från Emporio Armani - Snygg svart axelväska från Emporio Armani EA7 med justerbar rem och två dragkedjefack. Väskan är i slitstark textil och har en stilren logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många outfits.
Svart axelväska från Emporio Armani - Snygg svart axelväska från Emporio Armani med silverfärgad logga framtill och matchande dragkedjor. Väskan har justerbart axelband med broderad logga och är tillverkad i ett tåligt, strukturerat material. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.(ÄKTA) möts upp oxå i Sthlm
Svart axelväska från Armani Exchange - Snygg svart axelväska från Armani Exchange med justerbar axelrem. Väskan har ett mönster med loggan tryckt över hela ytan och en dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en stilren look.
Svart axelväska från Emporio Armani - Snygg svart axelväska från Emporio Armani i konstläder med silverfärgad dragkedja och logga framtill. Justerbar axelrem med diskret logotyptext. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Svart Armani axelväska - Säljer en svart axelväska från SUMWOLF med justerbar rem och praktiska fack. Väskan har ett blått lock med kardborrestängning, dragkedjefack framtill och en stilren logga på framsidan. Tillverkad i slitstark textil, perfekt för att bära det viktigaste.
Svart axelväska EA7 Emporio Armani - Snygg svart axelväska från EA7 Emporio Armani med justerbar rem och vita logotexter både fram och bak. Väskan är kompakt och har dragkedja samt flera fack för småprylar. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial och perfekt för att bära det viktigaste.
Svart axelväska från Armani
Svart axelväska från Armani - 0 Svart axelväska från Armani - 1

Svart axelväska från Armani

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Märke: Armani
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart axelväska från Armani med justerbar axelrem. Väskan har lock med magnetknäppning, diskret mönster på framsidan och silverfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Pack - Snygg marin blåa denim tear tröja & byxor
Mörkblå Ralph Lauren Cable Knit - Säljer denna sprillans nya RL cable knit i storlek M, passar även S. Hör av er vid minsta fundering
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →