Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian Louboutin axelväska - Christian Louboutin axelväska, i bra skick inga tecken på användning.
Vit axelväska - Snygg vit axelväska i  vitt läder med justerbar rem  framfickor med spänndetaljer. Praktisk design med flera fack för småsaker och stilrena metalldetaljer.
Vit axelväska - Säljer denna jätte snygga axelväska från H&M!  Dom man ser på sista bilen så är bandet lite färgat..🩵
Vit axelväska  - Snygg vit axelväska med klassiskt mönster och silverfärgade detaljer. Väskan har justerbar axelrem och stängs med lock. Tillverkad i canvas med läderdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig accessoar.
Vit axelväska från Puccini - Snygg vit axelväska från Puccini med stilrena sömmar och metallmärke framtill. Väskan har dragkedja både på utsidan och insidan, samt ett färgglatt randigt innerfoder som ger extra vibe. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite till.
Vit axelväska från Tamaris  - Snygg vit axelväska från Tamaris i konstläder med rutmönster i grått. Väskan har både kort och lång axelrem samt silverfärgade metalldetaljer och en rund logga i metall.
Vit axelväska med rosettdetalj - Söt vit axelväska i syntetmaterial med en stor dekorativ rosett på framsidan. Väskan har en fyrkantig form, justerbar axelrem och svarta kontrastsömmar som ger en snygg touch. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar till din outfit.
Vit axelväska stik - Snygg vit axelväska  i quiltat läder med guldiga kedjedetaljer och YSL-logga framtill. Väskan har en klassisk rektangulär form och stängs med lock. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Vit axelväska från Christian Louboutin
Vit axelväska från Christian Louboutin - 0 Vit axelväska från Christian Louboutin - 1 Vit axelväska från Christian Louboutin - 2 Vit axelväska från Christian Louboutin - 3

Vit axelväska från Christian Louboutin

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vit axelväska i läder från Christian Louboutin med dekorativa nitar, silverdetaljer och kedjerem i guld. Väskan har präglade mönster och logotyp framtill samt en liten röd detalj på baksidan. Perfekt för att lyfta din outfit.

Ronny
Ronny
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ny nagellack  - Helt nya nagellack
Grå t-shirt från Kenzo med logga - Snygg grå t-shirt från Kenzo med vit logga tryckt på bröstet. Klassisk rund halsringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull med lite elastan för extra komfort. Perfekt för en clean och stilren look.
Fantasy Stickers - Färgglada klistermärken med pirater, fjärilar, insekter och hjärtan med 'Grattis'. Perfekt för att dekorera skolböcker, laptops eller presenter. Gör din vardag lite roligare och visa din personlighet med dessa coola stickers!
Mörkblå jeans från DNY med bälte - Mörkblå raka jeans från DNY i bomull och elastan, med snygga kontrastsömmar och ett coolt brunt bälte med nitar och mässingsspänne. Klassisk femficksmodell och normal passform. Perfekta för dig som gillar en tidlös jeanslook.
Svarta boots från Agnes Cecilia - Glansiga svarta boots från Agnes Cecilia med fyrkantig tå och låg klack. Snyggt lackat material och dragkedja på sidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Blå wide jeans med guldbroderi DNY - Snygga blå jeans från DNY med breda ben och coola guldbroderier samt detaljer i guld. Byxorna har en midwaist passform och är tillverkade i bomull med lite stretch för extra komfort. Perfekta för dig som vill sticka ut med unika detaljer.
Beiga kostymbyxor från Ellos, strl 44 - Stilrena beiga kostymbyxor från Ellos i storlek 44. Byxorna har hög midja och rak passform, tillverkade i en mjuk mix av polyester och viskos. Perfekta för en clean och klassisk look.
Leopardmönstrade byxor från Pieces M - Snygga byxor från Pieces i leopardmönster med elastisk midja. Byxorna är i mjuk och lätt LENZING ECOVERO viskos som känns skön mot huden. De har raka ben och en loose fit, perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Sabaya parfymolja från Al-Rehab - Sabaya parfymolja från Al-Rehab, 6 ml. Kommer i en liten glasflaska med metallock och tillhörande ask i rosa och orange toner. Oljan är koncentrerad och har en fräsch, blommig doft. Perfekt att ha med i väskan.
Diwan parfymolja från Al-Rehab - En koncentrerad parfymolja från Al-Rehab, Diwan, i en smidig 6 ml glasflaska med silverfärgad skruvkork. Förpackningen är mörkbrun med guldiga detaljer och arabiska inskriptioner. Oljan har en gyllengul färg och ger en exklusiv känsla.
Liknande annonser
Visa alla