Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Magväska med GG-mönster - Snygg beige magväska med klassiskt GG-mönster och svarta läderdetaljer. Väskan har en justerbar rem, dragkedja upptill och en praktisk ytterficka framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och ikonisk accessoar.
GG väska - En beige gg väska som är riktigt fin den passar till allt👍 priset är ej hugget i sten så det är bara att komma med prisförslag🤝
GG midjeväska  - Helt ny, aldrig använd. Box och papper ingår.
Magväska  - Snygg stilren magväska som passar perfekt inför sommaren nästan ny använd fåtal gånger förra sommaren
Gucci magväska med GG-mönster - Snygg magväska från Gucci i svart med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i blått och rött samt en praktisk ytterficka. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Gucci beige och svart magväska - Säljer en snygg magväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har svarta skinn-detaljer, justerbart band och flera dragkedjefack. Perfekt för att bära det viktigaste med stil och attityd.
GG Axelväska  - GG axelväska one size
GG midjeväska - G midjeväska, aldrig använd helt ny! Snabb frakt!
Gg Magväska
Gg Magväska - 0 Gg Magväska - 1 Gg Magväska - 2

Gg Magväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Märke: gg
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

5600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin till sommaren

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gucci keps - Bra skick
Svart keps från Gucci med GG-mönster - Snygg svart keps från Gucci i storlek M, tillverkad i Italien. Kepsen har det klassiska GG-mönstret över hela ytan och är gjord i ett slitstarkt syntetmaterial. Justerbar baktill och med diskreta sömmar för en clean look. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer.
Lv mössa - Bix följer med inga konstigheter med mössan
Liknande annonser
Visa alla