Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Äkta Gucci väska
Äkta Gucci väska  - 0 Äkta Gucci väska  - 1 Äkta Gucci väska  - 2

Äkta Gucci väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Märke: Gucci
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

7999 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Äkta Gucci väska säljes. Har haft den i 6 år nu utan problem använd ett fåtal gånger och de är i mycket fint skick. Kontroll kort kommer med men varan saknar box och kvitto. Ni får gärna legit checka väskan

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå/svart axelväska från BOSS - Snygg svart axelväska från BOSS med justerbart band och dragkedja framtill. Väskan har en stilren design med stort BOSS-tryck i guld på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära crossbody. Materialet är slitstark polyester.
Nike Air Max 2090 svarta/grå sneakers - Nike Air Max 2090 sneakers i svart och grå mesh med vita detaljer och synlig Air Max-dämpning i sulan. Skorna har en futuristisk design, svarta skosnören och vit sula med svarta partier. Perfekta för dig som gillar streetwear och sportig stil. Skickas så fort som möjligt
Svart Marcelo burlon hoodie  - Säljer en svart hoodie med stor huva och känguruficka. Runt axlarna och nacken finns ett detaljerat tryck av blå och vita vingar som fortsätter över ryggen. Hoodien har dragsko i huvan och är gjord i mjukt bomullstyg. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik design.
Nike React  - Svarta Nike React Element 55 sneakers med vit sula och vit swoosh på sidan. Ovandelen är i mesh och syntetmaterial med reflekterande detaljer och snörning. Sulan har ett unikt mönster och dragflik bak för enkel påtagning. Perfekta för en sportig och trendig look.
Svart pikétröja Polo Ralph Lauren S - Klassisk svart pikétröja från Polo Ralph Lauren i bomull. Slim fit-modell med korta ärmar, krage och två knappar framtill. Ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekt för en clean och stilren look. Helt oanvänd perfekt skick
Liknande annonser
Visa alla
Gucci väska - Snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-monogram. Väskan har svarta detaljer, justerbar axelrem och dragkedja både fram och bak. Perfekt för att bära det viktigaste med stil. Obs relativt ny har endast använt den ett par gånger.
Fin Gucci väska - Skick 9/10 väldigt fin. Om man köper så medkommer även en Gucci box. Kan även tänka mig att gå ner i pris vid en snabb och smidig affär.
Gucci Messenger väska  - Snygg grå axelväska från Gucci med klassiskt mönster och justerbar axelrem i rött och blått. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och är perfekt för att bära med sig det viktigaste. En stilren accessoar för alla tillfällen.Den är använd därför priset är lågt.
Gucci väska  - Säljer en vintage Gucci väska i modellen princy tote medium. Säljer för 3000kr
Gucci väska beige - Äkta Gucci väska, fortfarande i bra skick. Kvittot saknas så därför säljer jag det billigare än vanligt. (Väskan går ej att få tag i butik längre)
Gucci x Disney Kalle Anka-väska - Riktig Fet Gucci X Kalle anka väska, Acceptabelt skick påverkar inte användningen.  Finns ett fläck i väskan ‼️Kommer med låda✅
Gucci Dubbel midjeväska   - Säljer ett set med två monogrammönstrade axelväskor i beige och brunt. Den större väskan har en kompakt, rektangulär form med rundade hörn, brun kant och en brun logopatch framtill. Den mindre modellen har brun överdel med guldfärgad tryckknapp och matchande monogrammönstrad nederdel. Båda har grönt och rött randigt axelband.
axelväska från Gucci - Säljer min fina Gucci väska, bra skick, box och påse finns med, skriv för egna bilder, köpt i Stockholm på Gucci i somras för 13 000kr💕💕
Fortsätt i appen →