Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med justerbar bred rem och silverfärgade detaljer. Väskan har ett mönster med Lacoste-loggor på framsidan och dragkedja upptill. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med justerbar axelrem och coolt geometriskt mönster. Väskan har lock med två metallspännen och detaljer i konstläder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med grafiskt mönster i vitt och silverfärgad krokodillogga framtill. Väskan har en rektangulär form och är tillverkad i slitstarkt syntetmaterial. Perfekt för att bära dina viktigaste grejer med stil.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med vitt geometriskt mönster och justerbar axelrem med logga. Väskan har ett ytterfack med dragkedja och orange detaljer på insidan. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial och perfekt för att bära det viktigaste.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart axelväska från Lacoste med geometriskt mönster och justerbar axelrem. Väskan har två spännen framtill, lock och diskret Lacoste-logga i svart. Tillverkad i slitstarkt syntetmaterial och har flera praktiska fack.
Svart axelväska från Lacoste - Svart axelväska från Lacoste med kompakt, rektangulär form och rundade hörn. Väskan har ett diskret geometriskt monogrammönster, Lacoste-logga framtill, dragkedjefack och en justerbar svart axelrem med metallspännen. En stilren modell med praktiskt format för mobil, plånbok och andra småsaker.
Svart axelväska från Lacoste - Svart axelväska från Lacoste med kompakt, rektangulär form och rundade hörn. Väskan har en finmönstrad, lätt glansig yta i syntetmaterial, dragkedja runt kanten och ett stort ytterfack på framsidan. Den har justerbar axelrem och en diskret Lacoste-krokodil i svart framtill.
Svart axelväska från Lacoste - Svart rektangulär axelväska från Lacoste i vävt textilmaterial. Väskan har rundade hörn, två fack med dragkedja och en bred, justerbar axelrem. Framsidan har den klassiska krokodilloggan i silverfärg. En kompakt crossbody-modell med clean och sportig design.
Svart magväska från Lacoste
Svart magväska från Lacoste - 0 Svart magväska från Lacoste - 1

Svart magväska från Lacoste

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Märke: Lacoste
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart magväska från Lacoste med geometriskt mönster och justerbart band. Väskan har en framficka med dragkedja, metallring för detaljer och präglad Lacoste-logga. Tillverkad i konstläder och textil, perfekt för att bära det viktigaste.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart overshirt från Jack & Jones - Säljer en svart overshirt från Jack & Jones med klassisk krage, knäppning framtill och två bröstfickor med lock och knapp. Overshirten har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt tyg som passar perfekt för lager på lager.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Säljer en svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Jackan har huva, hög krage, dragkedja framtill och en bröstficka med dragkedja. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →