Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska i läderimitation med coola nitar längs kanterna och en kedjerem i metall. Väskan har ett fyrkantigt format och stängs med ett metallspänne framtill. Perfekt för dig som gillar en edgy och stilren look.
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska i präg­lat konstläder med silverfärgad kedjerem och ett coolt vitt vingmärke på framsidan. Väskan har dragkedja baktill och praktiskt lock. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik accessoar. EXTRA KEDJA INGÅR, SKRIV OM NI HAR FRÅGOR, PRISET KAN DISKUTERAS. NYPRIS: 4200
Svart axelväska med kedjerem - Stilren svart axelväska i läder med silverfärgad kedjerem och dekorativt spänne framtill. Väskan har en rektangulär form och detaljer i metall som ger en lyxig känsla. Perfekt för att lyfta din outfit.
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska från Zadig Voltaire i skinnimitation med silverfärgad kedjerem och dragkedjedetaljer. Väskan har ett emblem med vingar framtill och en praktisk ficka med dragkedja på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit. Köpt på Boozt
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska i rektangulär form med grov silverfärgad kedjerem och kedjedetaljer runt kanterna. Väskan har en stilren look och är tillverkad i ett material som ser ut som konstläder. Perfekt för dig som gillar edgy accessoarer. Köpt i Italien
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska i ormmönstrat konstläder med silverfärgad kedjerem och ett coolt spänne i form av två drakhuvuden. Väskan har en kompakt, rektangulär form och detaljerade sömmar. Perfekt för dig som gillar edgy accessoarer.
Svart axelväska med kedjerem - Snygg svart axelväska i slätt konstläder med silverfärgad kedjerem och dekorativt spänne framtill. Väskan har ett rymligt huvudfack och innerficka för småsaker. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design som passar till många outfits. Köptes för ca 500
Svart axelväska med kedjerem
Svart axelväska med kedjerem - 0 Svart axelväska med kedjerem - 1

Svart axelväska med kedjerem

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Märke: vet ej
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

EJ ORGINAL säljer denna likande Zadig Voltaire väska. Fint skick och ryms mycket. Lägg gärna prisförslag🩷

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
SÖKER Victoria Beckham jenas  - Snygga grå bootcut jeans med rosa kronbrodyr på bakfickorna. Jeansen har klassisk femficksdesign och en lätt tvättad look. Perfekta för dig som vill sticka ut med coola detaljer och en unik stil.
Cheap Monday jeans - Säljer ett par cheap Monday jeans i storlek 33/34. Dom är lite slitna längst ner men annars i bra skick. Pris går att diskutera.🩷
Svart kofta Nelly - Säljer denna svarta kofta från Nelly i storlek M. Inte mycket använd. Pris kan diskuteras💞
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →