Alla kategorier / Mode / Väskor / Axelväskor
Svart axelväska i slätt konstläder
Svart axelväska i slätt konstläder - 0 Svart axelväska i slätt konstläder - 1 Svart axelväska i slätt konstläder - 2

Svart axelväska i slätt konstläder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Axelväskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Stilren svart axelväska i slätt konstläder med bred axelrem och magnetknäppning. Väskan har en rymlig insida och ett innerfack med dragkedja för småprylar. Perfekt för dig som vill ha en enkel men snygg väska till vardagslooken.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta kostymbyxor med raka ben - Säljer ett par svarta kostymbyxor med raka ben och hög midja. Byxorna har diskreta sidofickor och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en clean och stilren look.
Vit ribbad tröja från Bik Bok - Säljer en vit, långärmad ribbad tröja från Bik Bok. Tröjan har en figurnära passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Svart linnetopp från Zara - En stilren svart linnetopp från Zara med rund halsringning. Toppen är ärmlös och har en klassisk, enkel design som passar till många olika outfits. Perfekt för dig som gillar basic plagg med snygg passform.
Svart skinnjacka från Missay - Snygg svart skinnjacka från Missay i klassisk bikerstil med dragkedjor, bred krage och detaljer i silver. Jackan har bälte i midjan och flera fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en edgy look till din outfit.
Ljusblåa baggy jeans i denim - Säljer ett par ljusblåa baggy jeans i klassisk denim med raka ben och fem fickor. Jeansen har en avslappnad passform och mid waist, perfekta för en chill och trendig look. Inget synligt märke på byxorna.
Vita mjukisbyxor med dragsko  - Säljer ett par vita mjukisbyxor med låg midja och dragsko i midjan. Byxorna har en avslappnad passform och är perfekta för chill dagar. Mjukt material som känns skönt mot huden.
Svart knyt topp från SHEIN - Stilren svart ärmlös topp från SHEIN med breda axelband och snygg knytning i midjan. Toppen har en rak passform och är perfekt för att skapa en clean och trendig look. Materialet känns mjukt och lätt, troligen polyester.
Svarta bootcut jeans från 157 - Säljer ett par svarta bootcut jeans från 157 med klassisk femficksdesign och silverfärgade nitar. Jeansen har normal midja och är tillverkade i ett stretchigt denimtyg som sitter snyggt. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad stil.
Blå jeans från Gina Tricot bootcut - Säljer ett par blå bootcut jeans från Gina Tricot med dragkedja och knappar framtill. Jeansen har klassiska fickor och är i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och tidlös stil.
Vit kort klänning med puffärmar - Råka köpa två stycken superfin vit kort klänning med puffärmar och rund halsringning. Klänningen har ett vackert spetsmönster och volang nertill som ger en söt och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern stil. Den kommer 1 juni!!!!
Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska i slätt konstläder - Stilren svart axelväska i mjukt, slätt konstläder med enkel design och bred axelrem. Väskan har en rymlig form och lätt rynkade detaljer upptill för en trendig look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern stil. Pris kan diskuteras!
Svart axelväska i konstläder - Snygg svart axelväska i konstläder med justerbar axelrem. Väskan har en stilren, rektangulär form och dragkedja både fram och bak för extra förvaring. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha med olika outfits.
Svart axelväska i konstläder - Snygg svart axelväska i konstläder med rundad form och guldfärgade detaljer. Väskan har ett stilrent och minimalistiskt utseende med en dekorativ söm på locket. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha till olika outfits.
Svart axelväska i konstläder - Snygg liten svart väska med både axelrem och handtag. Använd flera gånger men fortfarande i bra skick. Säljs då jag inte använder den längre.
Svart axelväska i konstläder - Stilren svart axelväska i konstläder med två långa handtag och en liten dragkedjeficka på framsidan. Väskan har enkel design med guldfärgade detaljer vid handtagen och rymligt huvudfack. Tre mindre fack med dragkedja och 3 andra fickor på insidan
Svart axelväska i konst  läder - Snygg svart axelväska i läderkonstb med justerbar axelrem och unik knutdetalj framtill. Väskan har en fyrkantig form och enkel design som passar till många olika stilar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska.
Brun axelväska i konstläder - Stilren brun axelväska i slätt konstläder med justerbar axelrem. Väskan har ett lock med dekorativ rem och metallspänne framtill. Enkel fyrkantig form och passar perfekt till dig som gillar minimalistisk design.
Beige axelväska i konstläder - Stilren beige axelväska i konstläder med enkel, rektangulär form och justerbar axelrem. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och en slät yta som ger en modern look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Helt ny luktar lite PU leder men försvinner efter att du har använd det några gånger. Skriv gärna till mig innan köp
Fortsätt i appen →