Alla kategorier > Mode > Väskor
Det är en axelväska Armani.
Det är en axelväska Armani. - 89 Det är en axelväska Armani. - 90 Det är en axelväska Armani. - 91

Det är en axelväska Armani.

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Armani
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är knappt använd. Den har jätte bra kvalite och jätte bra skin. Jag har haft den i ungefär 6 månader.

Deniz Urkmez
Deniz Urkmez
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Armani axelväska - Jag köpte den här armani väskan för 599kr och jag har aldrig använt den så den är i perfekt skick, jag säljer den eftersom det inte är min stil. Den passar för både tjejer och killar
Svart axelväska från Armani - Snygg svart axelväska från Armani med justerbart band och silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en stilren design med logotypen i metall på framsidan och är tillverkad i ett syntetmaterial med struktur.
Svart axelväska från Armani - Stilren svart axelväska från Armani med präglad logga på framsidan. Väskan har justerbar axelrem och är tillverkad i skinn med en slät och lätt strukturerad yta. Perfekt för att bära dina viktigaste prylar med snygg touch.
En axelväska  - Säljer en snygg svart/grå axelväska märke väska pris kan diskuteras vid snabb affär.
axelväska från Emporio Armani - Snygg axelväska från Emporio Armani i svart och mörkbrunt camouflage-mönster. Väskan har justerbar axelrem med logga, silverfärgad dragkedja och en praktisk ytterficka. Tillverkad i slitstark polyester med stilren design och diskret logotyp framtill.
Svart axelväska från Armani (liten) i skinn - Snygg svart axelväska från Armani i syntetmaterial. Väskan har en justerbar axelrem och en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
En ruttig axelväska  - Snygg axelväska med klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Väskan har flera fack med dragkedja och justerbar rem. Materialet är skinn och detaljerna i silverfärgad metall ger en lyxig vibe. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Svart axelväska från Armani Jeans - Snygg svart axelväska från Armani Jeans med subtilt mönster och justerbar axelrem. Väskan har en praktisk ficka framtill och stängs med magnetknapp. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
söt blå väska - aldrig använt
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger