Alla kategorier > Väskor
Handväska okänt märke
Handväska okänt märke - 89

Handväska okänt märke

Storlek: Mellan
Kategori: Väskor
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handväska okänt märke

Viktor
Viktor
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta axelväskor från End&start och okänt märke - Två svarta axelväskor, en i tyg från End&start med justerbart band och dragkedja, samt en i syntetmaterial med bredare axelrem och silverfärgad dragkedja. Perfekta för att bära det viktigaste och passar till många olika stilar.
Fin svart väska av okänt märke  - Super fin och praktisk handväska från okänt märke. Sparsamt använd. Köptes för ca 300kr.
Fin märkes väska  - Snygg axelväska fmed svart och grått mönster, justerbar rem och praktisk dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och är perfekt för att bära dina essentials.
Handväska - Super snygg väska, aldrig använd. 299+frakt. Justerbar axelrem
Handväska - Inga skador
Handväska  - Säljer denna axelremsväska från glitter💗
Väska märke - Märkes
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!
söt blå väska - aldrig använt
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.