Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart plånbok med krokodilpräglat mönster
Svart plånbok med krokodilpräglat mönster - 89 Svart plånbok med krokodilpräglat mönster - 90 Svart plånbok med krokodilpräglat mönster - 91 Svart plånbok med krokodilpräglat mönster - 92 Svart plånbok med krokodilpräglat mönster - 93

Svart plånbok med krokodilpräglat mönster

Storlek: ??
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Svart

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart plånbok med krokodilpräglat mönster. Plånboken har en dragkedja på utsidan och flera fack för kort och ID på insidan. Perfekt för att hålla ordning på dina kort och kontanter. Den är i bra skick och ser väldigt stilren ut.

Emma Creutzberg
Emma Creutzberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart plånbok med krokodilpräglat mönster - Säljer en svart plånbok med glansig krokodilpräglad yta. Plånboken har dragkedja runtom och flera fack inuti för kort och sedlar. Perfekt storlek för att ha med sig i väskan eller fickan.
Svart handväska med krokodilpräglat mönster - En elegant svart handväska med krokodilpräglat mönster. Väskan har ett handtag och en avtagbar axelrem med silverfärgade detaljer. Använd endast en gång
Svart axelväska med krokodilpräglat mönster från Vanzetti - Säljer en svart axelväska från Vanzetti med krokodilpräglat mönster och guldfärgad logga på locket. Väskan har justerbart axelband och stängs med lock. Perfekt för mobilen och småsaker.
Svart plånbok med mönster - Snygg svart plånbok med klassiskt monogram mönster i grått. Kommer med en matchande svart rem och metallring. Perfekt för kort och småsaker, stilren och enkel att bära runt halsen eller i väskan.
Svart plånbok med mönster - Säljer en stilren svart plånbok med deras ikoniska grafiska mönster. Plånboken har flera kortfack och är tillverkad i skinn med detaljer i canvas. Perfekt för dig som vill ha något lyxigt och klassiskt i fickan.
Svart plånbok med mönster - Snygg svart plånbok med grått blommigt mönster. Plånboken är tillverkad i skinn och har flera fack för kort. Perfekt storlek för att ha med sig i fickan eller väskan. Stilren och modern design som passar dig som gillar detaljer.
Svart plånbok med krokopräglat mönster - Säljer en svart plånbok i syntetmaterial med krokopräglat mönster. Plånboken har dragkedja upptill och en guldfärgad kedja med nyckelring, perfekt för kort och smågrejer. Enkel och stilren design som passar i fickan eller väskan. Jag fick den som present men den har tyvärr inte kommit till användning, därför säljer jag den.
Svart axelväska med krokodilpräglat mönster - Snygg svart axelväska med krokodilpräglat mönster och silverfärgade dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt flera fack med dragkedja framtill. Perfekt för att lyfta din outfit.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Brun Marc Jacobs handväska - Säljer en snygg brun handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dekorativ metallbricka framtill. Fint skick och super gullig.