Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska med orm detaljer
Väska med orm detaljer  - 89 Väska med orm detaljer  - 90 Väska med orm detaljer  - 91

Väska med orm detaljer

Storlek: .
Kategori: Väskor
Märke: NA-KD
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt för 500kr säljer för 350. 22x10cm. Stor och rymlig.

Sara💕
Sara💕
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orm skin väska  - Stor väska som är rymlig! Ett stort fack och kedjor som axelband 🥰
Väska med detalj - Liten svart väska med detaljer i silver. Kommer med både ett band så man kan ha den tvärs över men också bara hålla i den. Enkelt att ha med sig! Får plats med väldigt mycket🥰
Väska med guld detaljer  - Säljes då jag använt den mycket sällan.
Svart Väska med silver detaljer - Snygg och rymlig svart axelväska med glansig finish och coola silverfärgade kedjor som axelrem. Väskan har handtag upptill, dekorativa sömmar längs kanterna och dragkedja på baksidan. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer. Användt mycket sällan och därför säljer jag den. :)
Svart väska med detalj - Väldigt fin väska, knappt använd. Många fack inuti. Väldigt trendig 😻 både jeansen och tröjan hittar ni i egna annonser 💓 frakt tillkommer! 🥰
svårt väska med guld detaljer  - super fin rymlig svart väska med guld detaljer, perfekt till vardagen.
Svart plånbok med röd orm  - Plånbok
Andra annonser från Väskor
Visa alla
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
Grön mönstrad axelväska  - Säljer en grön axelväska med ikoniskt grafiskt mönster och snyggt spänne framtill. Väskan har en klassisk form och detaljer i skinn, perfekt för dig som vill ha något unikt och stilrent. Levereras i originalkartong. Har I två färger
G@yard plånbok  - G plånböcker i olika färger. Filt, låda och G kort medföljer. Plånböckerna säljes styckvis
Plånbok - Plånbok
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤