Alla kategorier > Väskor
Väska med nitar
Väska med nitar  - 89 Väska med nitar  - 90

Väska med nitar

Storlek: S
Kategori: Väskor

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Söt väska med nitar köpt i London. Bra skick

Linnea
Linnea
(38)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska med nitar - Ny med lapp! Mått: 27cm X 19,5cm
Nit väska - Nit väska. 8/10 i skicket eftersom den är lite rostig. Skriv privat för fler bilder och frågor.
Svart väska med nitar  - Mycketbra skick! Har gjort ett extra hål så man även kan ha väskan över axeln.
Zara väska med nitar  - Så snygg väska från zara som inte säljs längre på deras hemsida. Verkligen jättefin men kommer tyvärr inte till användning längre. Har tappat färgen på banden men absolut inget man tänker på.
Svart väska nitar - Säljer den här väskan för att banden är lite för långa för mig. Har bara använt den 1-2 gånger så den är i nytt skick. Kunden står för frakten och pristet kan diskuteras ❤️
Väska med nitar - Väska från Lindex som inte säljs längre, endast nitar på ena sidan av väskan! Lite sprucken i materialet vid dragkedjan (bild 3) men inget man tänker på! Pris + 45kr frakt, hör av er vid frågor! 🦋
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :) vet ej vart den är ifrån!💕🙏
Svart shoppingväska med mönster - Väska från by malene Birger, fläckar inuti och lite som lossnat uppe på väskan som ni ser på bilderna. Annars är banden osv i bra skick
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Svart kuvertväska med snörning - Stilren svart kuvertväska i mjukt skinnimitation med snörningsdetaljer på sidorna. Väskan har en enkel axelrem.
Maje väska - Intressekoll på denna fina Majeväska! Den är i storlek M och i fint skick! Kontakta vid fler bilder eller frågor! 🤍😇 Kan tänka mig gå ner i pris!
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Vinröd handväska med fransar - Snygg vinröd handväska i skinn med flätade handtag och dekorativa fransar. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och flera remmar som ger en cool look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Nypris 399. Skriv för fler bilder!