Alla kategorier > Mode > Väskor
2 olika väskor
2 olika väskor - 89 2 olika väskor - 90

2 olika väskor

Storlek: Olika
Kategori: Väskor
Färg: Svart

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En vit jätte fin väska, man kan Justera bandet, 60kr. Och en svart lite större väska, perfekt till skolan, 70kr. Kom privat för fler bilder☺️

Nikita
Nikita
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrade väskor i olika färger - Säljer flera stiliga väskor med ikoniska mönster. En svart axelväska med präglat mönster, en brun rutig shoppingväska med röda detaljer, en klassisk monogramväska med beige och bruna toner, samt en ljus rutig väska med beige handtag. Perfekta för att lyfta din stil! Pris går att diskutera
2 väskor - Den vita är fr new yorker Den svarta okänt var den kommer fr.kedja ingår ej
Väska med 2 band - Svart vit grå väska
Tre svarta väskor i olika stilar - Säljer tre snygga svarta väskor i olika stilar. Den första är en liten axelväska med krokodilmönster och silverdetaljer, perfekt för en utekväll. Den andra är en quiltad axelväska med en unik knutdetalj på axelremmen, superchic och passar till vardags. Den tredje är en praktisk axelväska i skinn med en justerbar rem, idealisk för daglig användning. Alla väskor är i bra skick och redo för nya äventyr!
2 väskor för 50 - Till yngre flickor skulle jag kunna tänka mig, ta båda för 50kr + frakt för jag vill bli av med dem när ja rensat mitt rum.
Mix av väskor i olika färger och storlekar  - Säljer flera snygga väskor. Skriv för mer bilder.Skriv för mer onfo o h eller frågor ❤️ pris beror på väska ❤️ men mellan 70 och 280kr ❤️
Tre trendiga väskor i olika stilar och färger - Säljer tre snygga handväskor: en beige croco-mönstrad axelväska, en vit axelremsväska med dragkedja och silverdetaljer samt en svart glansig axelväska. Perfekta accessoarer för att lyfta din outfit. Fler bilder finns! Fråga gärna vid funderingar kring mått osv :)
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
söt blå väska - aldrig använt
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Vit handväska med dragkedja - Stilren vit handväska i syntetmaterial med två handtag och en silverfärgad dragkedja framtill. Väskan har en rektangulär form och minimalistisk design, perfekt för att lyfta din outfit. Snygga sömdetaljer och enkel att matcha. Köpt från Loppis, är i väldigt bra skick 🤍
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤