Alla kategorier > Mode > Väskor
Kuvertväska
Kuvertväska - 89 Kuvertväska - 90 Kuvertväska - 91

Kuvertväska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Färg: Svart

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kuvertväska 18x27 cm. Band finns till om man vill hänga den på axeln.

Malin Carlsson
Malin Carlsson
(10)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kuvertväska - Snygg kuvertväska ifrån Gina!
Kuvertväska☕️ - Väskan har aldrig används❤️ Finns inte/ finns ingen annan stans att köpa❤️ Jätte bra skick, som ny❤️ Den stängs genom magnet❤️
Glittrig kuvertväska  - En fin glittrig kuvertväska använd cirka 1-2 gånger. Säljer pga att den inte kommer till så stor användning. Priset kan diskuteras.  Obs! Köparen står för frakten och jag står inte för fraktens slarv.
Svart kuvertväska med kedja - Svart handväska ifrån Zara. Fint skick. Köpt för ca 2 år sedan ny. Kedja medföljs. Hör av er för frågor eller annat💓💓
Svart kuvertväska med krokodilmönster - Snygg svart kuvertväska med krokodilmönster och dragkedja. Perfekt för att bära det viktigaste med stil. Väskan har en elegant design och är lätt att matcha med olika outfits.
Svart kuvertväska f - Svart kuvertväska från  med klassiskt över hela ytan. Väskan har en stilren rektangulär form, dragkedja upptill och en handledsrem. Materialet är slitstark syntet med en lyxig känsla. Perfekt för att bära dina essentials med stil.
Svart kuvertväska med monogrammönster - Snygg svart kuvertväska med silverfärgad dragkedja och klassiskt monogrammönster i grått. Väskan är rektangulär och har en avtagbar handledsrem. Materialet är slätt och känns som syntet eller skinn. Perfekt för att bära det viktigaste och ge din outfit en lyxig touch.
Svart vit kuvertväska - Svart vit kuvertväska med texten L V. Funkar även som plånbok.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.