Alla kategorier > Mode > Väskor
Atp väska
Atp väska  - 89 Atp väska  - 90 Atp väska  - 91

Atp väska

Storlek: Large
Kategori: Väskor
Färg: Brun

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinröd atp väska i den största storleken. Använd med några slitningar men i gott skick. Köptes för 5000kr säljes för 2000kr på grund av slitningarna. Perfekt att ha som skolväska/jobbväska då den rymmer mycket!

Ebba Sandros
Ebba Sandros
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Atp väska  - Vinröd atp väska i den största storleken. Använd med några slitningar men i gott skick. Köptes för 5000kr säljes för 2000kr på grund av slitningarna. Perfekt att ha som skolväska/jobbväska då den rymmer mycket!
ATP atelier väska  - Super snygg!!
ATP atelier väska  - Dåligt skick. Magneten som är till för att stänga väskan är trasig och en hel del repor i väskan
ATP atelier väska arezzo   - Säljer min super fina ATP Atlelier väska i den populära färgen khaki Brown, bra skick lite repor här och där vid frågor eller funderingar är det bara att skriva vad som!☺️ nypris är lite strax över 5000
ATP väska  - SÖKER denna väska från atp, helst i svart eller mörkbrun🙏🥰
ATP atelier väska - ATP atelier väska, andvänt men i bra skick
ATP plånbok  - ATP plånbok, använt den och säljer den för 500kr, köpte för 799kr
ATP väska  - Intressekoll på min ATP väska. Jättebra skick, inte ens använd 10 gånger. Den har inga synliga repor, har tagit hand om skinnet med krämen som de säljer på hemsidan🩷 jag skulle säga att den nästan ser ut som ny!  Nypris 5200
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.
Väska - Helt ny
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.