Alla kategorier > Mode > Väskor
Blå flätad väska
Blå flätad väska - 89 Blå flätad väska - 90 Blå flätad väska - 91

Blå flätad väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke: NA-KD
Färg: Blå

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Turkosblå flätad väska från NA-KD. Endast använd ett fåtal gånger, i fint skick!

Linette
Linette
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
blå väska  - Fin, rymlig, oanvänd väska. Väskan är i en jätte fin färg men kommer tyvärr inte till användning för
Blå flätad axelväska - Intressekoll på min jätte fina handväska. Den köptes i somras men jag kollar endast intresse för att se vad jag kan få för den.  Den är i 100 % vegansk läder . Den är i bra skick rymmer mycket!!  Man kan skystera bandet så de blir längre eller kortare. Skriv om du har någon fråga   eller fundering ♥️
Blå axelväska med flätad design - Snygg blå axelväska med unik flätad struktur och knutdetalj på handtaget. Väskan har en mjuk, rundad form och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit. Bottega Venetta stil, men inte äkta.
Blå/ turkos väska - Köpt på Åhléns för ca 2 år sedan. Superfin fortfarande men kan förekomma defekter i form av små fläckar. Om du har frågor är det bara att skriva eller om du vill ha fler bilder.
blå väska  - Super fin väska som i stort sett aldrig använd, super bra kvalite och inga defekter. Finns ett mindre fack i väskan
Blå väska - Bra skick
Blå väska  - Hittade den second hand. Förmodligen ha ska hammal. Ingår plånbok med.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Väska  - Väska köpt på en marknad för 300kr. Den har en stor blå fläck på insidan men inget som syns på utsidan därför biligt pris
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.