Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska - riktigt snygg väska från Guess❤️ fick i present och har används några gånger. kontakta mig om du vill se fler bilder på väskan♥️ [Frakt: 69kr]
Guess väska - Säljer en jättefin Guess väska i ny skick. Passar perfekt nu till sommare. Ny pris: 1450kr, säljs för 999kr.
Guess Väska - Snygg svart axelväska från Guess med stilren, glansig finish och klassisk trekantslogga framtill. Väskan har ett huvudfack med dragkedja och innerficka, perfekt för det viktigaste. Tillverkad i syntetmaterial och har en enkel, modern form. Aldrig använd, som ny. Nypris: 1500kr
Guess väskor - Två fina guess väskor som aldrig är använda!
Guess väska - Säljer min guess väska i smutsrosa färg. Knappt använd! Nypriset låg på ca 1600, säljer för 700kr💞
guess väska - Snygg beige axelväska från Guess med croco-mönstrad yta och silvriga metalldetaljer. Väskan har justerbar axelrem, dragkedja upptill och en framficka med Guess-logga i metall. Insidan är fodrad i ljus textil och har en liten innerficka. Den har defekter på axelremmen och på framsidan.
Guess väska - En guess väska som jag har haft i nått år, nyköpt för cirka 1500kr. Den är i fint skick inte så mycket att klaga på, den är i ljusrosa med guld ditaljer.
Guess väska - Fin elegant axelremsväska från Guess. Är köpt förra våren och är väl använd och har inga anmärkningar. Med väskan ingår en lyxig påse från Guess. Originalpris: 1 539 kr. Tryck gärna på köp nu!🤗
Guess väska
Guess väska - 89 Guess väska - 90

Guess väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Guess

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

supergullig liten väska i leopardmönster med rosettdetalj Har inga synliga skador🎀, men ändå den här fina vintage känslan. Kommer med tillhörande guess-påse och axelband

Sara🩷
Sara🩷
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart pufferjacka - Snygg svart pufferjacka från newyorker . Jackan har en hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin quiltade design och croppade passform(helt ny med prislapp). Säljer eftersom jag hann inte lämna tillbaka den
Jacka från Nelly - Jättesnygg jacka med bälte från Nelly, använd Max 3 gånger. Storlek Xs men skulle säga att den passar upp till m
Ljusrosa ärmlös blus - Säljer en söt ljusrosa blus med dubbla lager och tunna axelband. Perfekt för sommaren nu. Blusen har en luftig passform och ett mjukt fall. Använd bara 1 gång. Storlek M men passar S väldigt bra
Söt topp - Söt beige topp med volanger, använd bara 2 gånger. Perfekt för sommaren nu med guld smycken.
Rosa handväska från Zara -  Rosa axelväska i bomull med bred axelrem och snygga snörningsdetaljer längs kanterna. Väskan har silverfärgade metalldetaljer och en innerficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig accessoar till din outfit. Väskan saknar en knapp(sista bilden)
Rosa spetstopp - Supersöt ljusrosa blus från Gina i genombruten spets med blommigt mönster. V-ringad och långärmad modell med mjukt innerfoder för extra komfort. Perfekt för dig som gillar romantiska vibes och detaljerad look.
Jacka från Nelly - Säljer en beige pufferjacka med huva och bälte i midjan. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med loose passform och cool siluett. Fråga gärna om fler bilder eller mått! Priset går att diskuteras💕
Svart pufferjacket - Snygg svart pufferjacka med croppad passform och hög krage. Jackan har quiltad design och dragsko i nederkant för extra stilpoäng. Tillverkad i glansigt syntetmaterial som ger en modern look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och varm jacka.
Rosa klänning med stenar - Supersnygg ljusrosa kort klänning med v-ringning och långa, vida ärmar. Klänningen har strass detaljer och är figurnära med rynkade partier som framhäver formen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look. Storlek S men skulle säga passar även XS.
Söt tröja - Söt svart kofta med djup V-ringning och vita detaljer längs kanten. Tre vita rosetter framtill ger en gullig och trendig look. Perfekt att styla över ett linne eller t-shirt. Koftan har lång ärm och är stickad i mjukt material.
Liknande annonser
Visa alla